Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Інфрачервоний обігрівач

Інфрачервоний обігрівач

Ця стаття орієнтована на тих, хто ще вагається в придбанні інфрачервоного обігрівача. Прочитавши її Ви розвієте всі свої сумніви стосовно данної покупки.

     "Зоряний час" інфрачервоних обігрівачів настає взимку, коли в домівки приходить холод. Багато людей в цю пору року купують звичайні обігрівачі забуваючи те, що вони на відміну від інфрачервоних можуть нашкодити організму людини. Ця гіпотеза підтверджуєтся вченими. Інфрачервоне світло яке випромінює обігрівач порівнюють зі звичайним сонячним теплом. Сучасні нагрівачі можуть встановлюватися як кріпленням до стелі так і до звичайної стіни.

    Зазвичай прилад складаєтся з металевого корпусу, системи кріплення, спеціальної електричної тени, керамічного теплоізоляційного корпусу та індикатора включення. Перевага інфрачервоного обігрівача над звичайним заключається в тому, що перший випромінює тепло в інфрачервоному діапазоні. Його лампи працюють безшумно і здійснюють цілеспрямований обігрів, не створюють неприємного запаху "паленого" повітря і являються дуже економними в плані споживання енергії. 

     Дехто з покупців при придбанні побоюється, що інфрачервоні промені якось можуть нашкодити людині. Так от, вченими з багатьох країн неодноразово доведено, що інфрачервоні промені, навпаки, усувають симптоми багатьох хвороб, зупиняють запальні процеси і убивають велику кількість шкідливих бактерій. У людей які перебувають в приміщенні де встановлений обігрівач спостерігається покращення циркуляції крові і, як наслідок зменшується кількість зморшок на обличчі і зміна його, в більш приємний колір. Помимо всього перерахованого інфрачероними променями лікують захворювання суглобів і м'язів.

     При покупці інфрачервоного обігрівача радимо Вам увімкнути його в розетку і прислухатись чи не чутно постороннього шуму. Також варто звернути увагу на тену після включення, вона не повинна чорніти. Отже Ви маєте чудову нагоду поповнити дім апаратом який виправдає будь які Ваші сподівання. 

Другие статьи