Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Грозозахист і заземлення

Грозозахист і заземлення

Невеликий текстовий- і відеоінструктаж в необіхідності наявності системи грозозахисту і заземлення.

     Система грозозахисту і заземлення - це комплекс технічних мір для забезпечення захисту будинку, мешканців і речей в ньому. Гроза за статистикою стається більше 3-ох мільярдів разів на рік і близько 8 мільйонів на день. Ця статистика спонує задуматись про безпеку помешкань людей, які є їх власниками. 

    Пряме попадання блискавки в будинок є дуже небезпечним для людей, а в випадку прикрого збігу обставин можливі і негативні наслідки. Можливе загоряння або руйнування споруд, це залежить від сили грози.

    Система грозозахисту забезпечує перехоплення блискавки і відведення її енергії в землю. Саме такий механізм застосовується в сучасних системах грозозахисту. Якщо у вашому будинку правильно спроектована система грозозахисту то вона обов'язково прийме блискавку на себе і передасть її енергію на систему заземлення, та в свою чергу в землю. Струмопроводи і громовідвід виробляються з нержавіючої сталі, рідше з алюмінію чи міді. Струмопроводи - важлива складова системи, їх завдання полягає у переданні струму від грозоприймача до заземлювача. Заземлювач - остання складова системи яка знаходиться в контакті з землею і передає на неї струм переданий від струмопроводів.

    Пропонуємо Вашій увазі короткий відеоінструктаж для більшого розуміння необхідності системи грозозахисту і заземлення.

 

Другие статьи