Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Як здійснити монтаж теплої підлоги своїми руками

Як здійснити монтаж теплої підлоги своїми руками

Зробити монтаж своїми руками найкращої теплої підлоги використовуючи схему. айбільш простий варіант монтажу теплої підлоги ― укладання гріючих матів. Гріючий мат виконаний з...

 

Підлогову плитку зазвичай укладають в санвузлі, в кухні або в передпокою. Вона добре виглядає, легко миється і не боїться підвищеної вологості. Але поверхню плитки досить прохолодна і якщо ходити по ній босоніж, створюється певний дискомфорт. Тому приміщення, в яких в якості підлогового покриття використовують плитку, часто обладнають системою тепла підлога.

 

Існує водяний і електричний варіанти пристрою теплої підлоги. Електрична тепла підлога найбільш практичний і простий в монтажі. Випускають одножильні і двожильні нагрівальні кабелі для теплої підлоги. Двожильний кабель коштує дорожче, але він краще з точки зору безпеки.

тепла підлога під плитку

Найбільш простий варіант монтажу теплої підлоги ― укладання гріючих матів. Гріючий мат виконаний з екранованого двожильного нагрівального кабелю, який покладений змійкою на спеціальну самоклеящуюся сітку.

Перш ніж приступити до укладання гріючих матів, необхідно висвердлити в стіні отвір для терморегулятора, використовуючи дриль і коронку по бетону. Потім проштробити канавку для укладання кабелю живлення від терморегулятора до місця підключення до нагріває кабелю.

Монтаж кабельної теплої підлоги.

 

З чорнової підлоги прибирають будівельне сміття і пил, при необхідності роблять бетонну стяжку для вирівнювання поверхні.

 

Розрізати кабель не можна, тому необхідну довжину мату потрібно розрахувати заздалегідь. Сам мат при укладанні можна розрізати, не зачіпаючи при цьому нагріває кабель. Шматки мату укладають поруч, згинаючи кабель в петлю. Відстань між сусідніми шматками мату і петлями кабелю не повинно бути менше п'яти сантиметрів.

Після укладання матів і підключення живильного проводу необхідно заміряти опір нагревающего кабелю. Якщо при монтажі не було допущено пошкодження кабелю, то його опір буде відповідати значенню, зазначеному в паспорті виробу.

Датчик температури поміщають в гофровану трубку і укладають в заздалегідь підготовлену канавку, так щоб він знаходився точно посередині між сусідніми петлями гріє кабелю. Кінці проводів датчика підводять до терморегулятора. Інструкція з підключення знаходиться в паспорті приладу.

Правильність монтажу і працездатність конструкції тестують шляхом короткочасного включення живлення з установкою температури в середнє значення. Включати тепла підлога без бетонної стяжки на тривалий час не рекомендується, оскільки це може призвести до перегріву кабелю. Нагрівання кабелю на всіх ділянках перевіряють рукою.

Потім можна приступати до укладання плитки. Почати експлуатацію теплої підлоги можна буде тільки після повного висихання плиткового клею. Час його висихання можна подивитися на упаковці.

Другие статьи