Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Компанія Sandi Plus Touch-Z змішувачі

Компанія Sandi Plus Touch-Z змішувачі

Touch-Z Boden є ексклюзивним дилером і офіційним представником провідних виробників трубопровідних систем, сантехнічної арматури і систем «тепла підлога». А також розробником власних торгових марок.

Компанія Sandi Plus Touch-Z  вже більше 10 років є провідним оператором вітчизняного ринку сантехніки. Діяльність компанії спрямована на розвиток дистриб'юторської мережі, поставки професійної інженерної сантехніки, виробленої на сучасному високотехнологічному обладнанні, що відповідає європейським стандартам.

Touch-Z 

Boden  є ексклюзивним дилером і офіційним представником провідних виробників трубопровідних систем, сантехнічної арматури і систем «тепла підлога». А також розробником власних торгових марок.

Вся продукція виробляється на підприємствах з сертифікованою системою управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008, що забезпечує контроль якості та тестування виробів на всіх етапах виробництва і гарантує повну відповідність товару заявленим характеристикам. При виробництві товарів враховуються і спеціальні вимоги будівельного ринку країн СНД.

 

Змішувачі Z

Touch-Z 

В даний час лінійка товарів Touch-Z  включає такі асортиментні групи, як кульові крани, зворотні клапани, фільтри води, різьбові роз'ємні з'єднання типу «американка», регулююча арматура для підключення побутових приладів.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner