Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Установки змішувача на мийку

Установки змішувача на мийку

Мабуть, це один з найбільш інтенсивно експлуатуються приладів, встановлених в таких приміщеннях. За деякими оцінками, ми відкриваємо і закриваємо його крани близько 100 разів щодня. Отже, при розміщенні даного сантехнічного пристрою потрібно...

     Мабуть, це один з найбільш інтенсивно експлуатуються приладів, встановлених в таких приміщеннях. За деякими оцінками, ми відкриваємо і закриваємо його крани близько 100 разів щодня. Отже, при розміщенні даного сантехнічного пристрою потрібно подумати, в першу чергу, про зручність його експлуатації та ремонту.

Установки змішувача на мийку

    Перш ніж розбиратися з питанням, як встановити змішувач, варто приділити увагу деяким особливостям підбору моделі та визначення місця для монтажу.

    Що врахувати перед установкою змішувача на раковину
встановити змішувач можна по-різному: на стільницю, на стіну, прикріпити його до корпуса мийки;
розташування труб, до яких буде вироблено підключення (гарячої й холодної води);
конфігурація системи зливу (каналізації);
думаючи, як встановити змішувач, потрібно врахувати і можливість (у разі необхідності) його обслуговування або ремонту. Потрібно забезпечити вільний доступ до всіх його частинах, особливо до місць приєднання.
місце установки фільтра очищення.
Схема установки змішувача в кухні

    Филтра це окреме питання, і думки тут різні. Хтось вважає, що достатньо і того фільтра, який встановлений на вході в будинок (квартиру). Але досвідчені майстри все-таки рекомендують поставити ще, безпосередньо перед змішувачем, особливо якщо це дорога модель зарубіжного виробництва.

    Справа в тому, що такої якості подається по трубах води, як у нас, ні в Америці, ні в Європі немає. А імпортні прилади «ніжні», що не адаптовані до нашої «суворої реальності». Тому краще, звичайно, перестрахуватися і поставити додатковий елемент очищення води.

    Прийнявши рішення, де і як встановити змішувач, слід приготувати необхідні інструменти та приладдя, а також матеріали. Наприклад, потрібно ретельно виміряти відстань від місця установки сантехнічного приладу до точок його підключення до труб. Виходячи їх цього, і підбираються гнучкі шланги, причому їх довжина повинна бути дещо більшою (щоб монтаж не проводився «внатяг»).

    Найбільш часто господині вибирають варіант установки змішувача безпосередньо на мийку. Так і звичніше, і зручніше для них. Тому розглянемо саме такий спосіб, хоча великої різниці, де його ставити, в принципі, немає. Технологія та сама, а особливості визначаються Виробником, що і відображається в Інструкції.

Відео по заміні змішувача в кухні


Установка змішувача на раковину
1. Попередньо необхідно вивчити рекомендацію Виробника з монтажу, що додається до кожного приладу (якщо, звичайно, це не контрафакт). Справа в тому, що всі моделі різняться між собою ― матеріалом, конструктивними особливостями, розміром виливу тощо.

2. Щоб переконатися, що цей «документ» зрозумілий правильно, перед установкою змішувача доцільно спочатку провести попередню збірку всього комплекту. Не варто сильно затягувати гайки і гвинти. Сенс цієї роботи в тому, щоб розібратися у порядку проведення операцій і переконатися, що всі необхідні частини в наявності і в справному стані.

По-перше, це дозволить перевірити цілісність всього комплекту ще до установки змішувача. Адже іноді вже в процесі монтажу виявляється шлюб (може бути і таке), і доводиться звертатися до Продавця з приводу заміни приладу.

По-друге, отримані знання та досвід в збірці / розбиранні дозволять до мінімуму скоротити час проведення всіх операцій, адже в процесі проведення робіт доведеться залишити на якийсь період житло без води.

 

 

 

    Монтаж змішувача на кухні своїми руками

3. Перед установкою змішувача на раковину необхідно відключити подачу води.

4. Монтаж ексцентриків. Вони грають роль сполучних елементів (перехідників) між шлангами високого тиску і трубами. Як правило, входять в комплект приладу. Накручуючи їх на різьблення, як «підмотки» використовується ФУМ-стрічка або інші спеціальні засоби (лляне полотно, клоччя тощо).

В Інтернеті можна зустріти багато порад на тему, як встановити змішувач на раковину. Наприклад, що для більш якісної герметизації місць з'єднань потрібно зверху накласти шар фарби. Так, це виключить виникнення протікання. Але питання в тому, як потім демонтувати з'єднувальний шланг, коли всі застигне «намертво» ???

5. Установка змішувача на раковину. Єдина вимога ― він повинен бути жорстко зафіксований на її корпусі, щоб виключити найменші коливання, так як це поступово призведе до розгерметизації місць з'єднань.

6. Підключення друге решт шлангів до приладу. Тут рекомендація одна ― не переплутати труби холодної і гарячої води.

7. Перевірка працездатності. Необхідно відкривати крани по одному і робити «протоку» води протягом деякого часу. За цей час можна виявити протечку, якщо вона з'явиться.

Приєднання сифона до змішувача

    Практичні поради з монтажу змішувача своїми руками
Працюючи з гайковим ключем, плоскогубцями, можна пошкодити покриття корпусу приладу або сполучних елементів. Це не тільки псує їх зовнішній вигляд, але й сприяє виникненню корозійних процесів. Тому, встановлюючи змішувач на раковину, бажано робити «підкладку» під губки інструменту (матеріал, тонка гума або щось подібне).

    Закручуючи різьбу, не слід докладати великих зусиль, особливо якщо труби з пластику. Гайка повинна обертатися плавно, до першого «упору». Попередньо місце з'єднання бажано змастити відповідним складом. Це буде гарантією, що в процесі експлуатації різьблення не "прикипить», і в разі заміни будь-якої частини проблем з відкручуванням не виникне.

   У будь-якому комплекті приладу знаходяться різні ущільнювальні прокладки, які використовуються при установці змішувача на раковину. Вони робляться з різних матеріалів. Якщо це паронит, то такі «деталі» доцільно спочатку потримати деякий час у воді (хвилин 20), щоб вони розмокнули. Це виключить їх можливий розтріскування при затягуванні гайок в процесі монтажу.

   Якщо установка змішувача на раковину проводиться замість старого, то перед закриванням вхідний арматури (на трубах) на приладі потрібно відкрити обидва крана, щоб дати стекти воді, що залишилася. Потрібно врахувати, що використання вже стоять прокладок вдруге не допускається, навіть якщо на перший погляд вони і цілі. Тільки нові !!!

Другие статьи