Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Установка / монтаж змішувача на кухні своїми руками
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Установка / монтаж змішувача на кухні своїми руками

   Установка / монтаж змішувача на кухні своїми руками

Установка змішувача на кухні своїми руками Від правильної установки змішувача безпосередньо залежить термін його службиОт правильної установки змішувача безпосередньо залежить термін його службиОднім з головних елементів на кухні є змішувач, який, як

     Установка змішувача на кухні своїми руками
Від правильної установки змішувача безпосередньо залежить термін його службиОт правильної установки змішувача безпосередньо залежить термін його службиОднім з головних елементів на кухні є змішувач, який, як правило, встановлюється на раковину. Після покупки якісного приладу виникає наступне питання: як встановити кран на кухні?

Зміст:
Етапи робіт по заміні змішувача
Інструменти для заміни крана
Роботи з підготовки місця для подальшої установки
Монтаж змішувача
Заміна змішувача своїми руками (відео)
Підключення та випробування
Корисні поради при заміні крана на кухні
Етапи робіт по заміні змішувача

    Встановити кран можна викликавши фахівця, або ж здійснити роботи по його заміні своїми руками. Для самостійної установки кухонного крана потрібні певні інструменти, і дотримання деяких правил. Знаючи пристрій водопровідного крана, і дотримуючись певних правил з монтажу даного виробу, поміняти змішувач на кухні можна за короткий час.

Установка кухонного крана включає в себе три етапи:

роботи з підготовки місця установки;
монтаж змішувача;
підключення та випробування.
Інструменти для заміни крана

Пристрій одноважільного смесітеляУстройство одноважільного смесітеляДля того щоб поставити кран своїми руками на раковину в кухні, потрібні наступні інструменти:

ключ розвідний;
викрутка;
плоскогубці;
гайкові ключі;
ФУМ-стрічка.
Роботи з підготовки місця для подальшої установки

Перш ніж приступити до виконання монтажу змішувача своїми руками, слід провести ряд попередніх робіт:

Перекрити воду за допомогою вентиля, який розташований перед лічильником.
Провести демонтаж старого змішувача. Якщо вам необхідно замінити старий змішувач на новий, необхідно відкрутити гайки гнучкого шланга від труб подачі води за допомогою розвідного ключа. Після цього викручуються шпильки, які з'єднують кран і раковину. Провівши такі нескладні процедури, можна демонтувати старий змішувач.
Увага: перед початком даного виду робіт, під місце з'єднання гнучкого шланга і труби, встановлюється ємність для води.
Посадочне місце очищається за допомогою засобу для чищення.
Монтаж змішувача

    Монтаж змішувача ― процес, що вимагає терпіння і точної послідовності действійМонтаж змішувача ― процес, що вимагає терпіння і точної послідовності действійПосле проведення підготовчих робіт, можна приступати до монтажу крана:

      За допомогою ФУМ-стрічки обмотайте гнучкі шланги. Після чого пропустіть їх через мийне отвір. Далі шланги прикручуються до нового змішувача, при цьому використовуйте гайковий ключ. У нижню частину крана обов'язково встановіть прокладку, яка забезпечить кращу ступінь герметичності.
За допомогою викрутки, в спеціальні отвори, вставляються шпильки. Їх кількість може відрізнятися, залежно від виробника та конфігурації виробу.
Незалежно від виробника, в комплекті крана поставляють щільну гумову прокладку і металеву пластину. На шпильку надаватися прокладка, а зверху неї ― пластина. Після чого необхідно встановити кран на раковину і зафіксувати в рівному положенні.
Заміна змішувача своїми руками (відео)

 

Підключення та випробування

     Відчуваючи встановлений кран, переконайтеся, що всі стики і з'єднання герметичні і не дають течьІспитивая встановлений кран, переконайтеся, що всі стики і з'єднання герметичні і не дають течьПосле проведення низки заходів, кран встановлений на кухонній мийці. Після цього потрібно підключити його до водопровідної системи.

    Підключення гнучких шлангів до труб: для того щоб зробити дане підключення, будуть потрібні накидні гайки, в кожну з яких попередньо вставили прокладку. Необхідно щільно закрутити їх на трубі і підтягнути за допомогою гайкового ключа.

    Увага: закручувати гайки потрібно обережно, щоб не зірвати різьбу гайки і не пошкодити прокладку.
Тепер кран встановлений своїми руками, комунікації підключені, можна перевіряти якість установки:

     В першу чергу, потрібно насухо витерти кран і раковину;
Відкрити вентиль на подачу води;
Пустити воду через змішувач; Слід уважно оглянути всі гайки і місця з'єднань крана з раковиною, місця з'єднань труб. Якщо все залишається сухим, можна сміливо стверджувати, що вам вдалося якісно замінити кран своїми руками.
Корисні поради при заміні крана на кухні

    Підбивши підсумки, можна зробити висновок, що встановити кран своїми руками можливо і займає небагато часу, якщо дотримуватися всіх правил з його монтажу, а також прислухатися до наступних порад:

     Поміняти змішувач на кухні слід в тому випадку, якщо він не підлягає ремонту. Перш ніж приступати до виконання будь-яких ремонтних робіт, слід знати пристрій водопровідного крана. Вивчивши інструкцію, яка йде в комплекті зі змішувачем, можна дізнатися, як поміняти кран буксу, як визначити причини течі однорукого змішувача, як замінити прокладку.
     Як правило, в стандартних комплектах змішувачів гнучкі трубки бувають не найкращої якості. У такому випадку, краще відразу замінити їх гнучкими підводами в металевій обмотці.
Обмотка труб повинна виконуватися тільки за годинниковою стрілкою.
Перш ніж підключити гнучкі підводи до труб, переконайтеся, що з'єднувальні здебільшого не будуть деформуватися в процесі експлуатації.
     Будьте уважні при підключенні гнучких підведень до труб гарячого і холодного водопостачання. Згідно з нормами, праворуч знаходиться холодна вода, ліворуч ― гаряча.

Предыдущие статьи
 • Монтаж змішувача
  Перед тим, як підключити змішувач у ванній, природно, буде потрібно придбати добротну модель змішувача. Якими ж характеристиками повинен володіти якісний і гідний покупки змішувач: В першу чергу якість моделі можна найчастіше визначити по її...
 • Haiba (Хайба) - производитель смесителей с хорошей репутацией
  Приобрести качественный смеситель за разумную цену. И такие смесители имеют имя Haiba (Хайба)! Haiba (Хайба)- производитель с хорошей репутацией, зарекомендовавший себя на нашем рынке как серьезный конкурент европейской брендовой сантехники....
 • Установки змішувача на мийку
  Мабуть, це один з найбільш інтенсивно експлуатуються приладів, встановлених в таких приміщеннях. За деякими оцінками, ми відкриваємо і закриваємо його крани близько 100 разів щодня. Отже, при розміщенні даного сантехнічного пристрою потрібно...
social-icon
Loading...