Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Кухонні змішувачі з передовим дизайном, відзначеним професійних нагород GROHE
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Кухонні змішувачі з передовим дизайном, відзначеним професійних нагород GROHE

Кухонні змішувачі з передовим дизайном, відзначеним професійних нагород GROHE

ухонні змішувачі GROHE ― створені, щоб служити довго Кухонні змішувачі GROHE розроблені таким чином, щоб прослужити Вам все життя. У процесі розробки нового виробу все нові матеріали і компоненти піддаються випробуванням для перевірки на відпові

Кухонні змішувачі з передовим дизайном, відзначеним професійних нагород

   У наших колекціях представлені моделі, які відповідають різним стилям оформлення кухонь. Для того щоб полегшити Вам вибір, ми згрупували свої колекції в три стильових напрямки: Cosmopolitan, Contemporary і Authentic.

Моделі, удостоєні професійних нагород у галузі дизайну

    Наші колекції регулярно удостоюються численних міжнародних нагород в галузі дизайну за втілене в них ідеальне співвідношення якості, технологій та дизайну.


Дизайнерський почерк GROHE

Послідовне застосування трьох елементів дизайну ― форм кільця і ​​овалу, а також кута нахилу в 7 ° ― забезпечує узгодженість всіх колекцій нашого асортименту.


Оснащення в єдиному стилі

    Багато хто з наших моделей змішувачів для кухні візуально поєднуються з нашими колекціями обладнання для ванних кімнат. Тепер підібрати повний комплект сантехнічного обладнання для дому в єдиному стилі стало простіше, ніж коли-небудь раніше.
Кухонні змішувачі GROHE Грохе ― створені, щоб служити довго

    Кухонні змішувачі GROHE Грое розроблені таким чином, щоб прослужити Вам все життя. У процесі розробки нового виробу все нові матеріали і компоненти піддаються випробуванням для перевірки на відповідність нашим високим стандартам якості.

 

 

 

    Наші кухонні змішувачі піддаються грунтовним випробувань на довговічність, що імітує умови багаторічної щоденної експлуатації. Це дозволяє гарантувати бездоганну якість роботи всіх наших виробів впродовж багатьох років.

    Одноважільні кухонні змішувачі з технологією GROHE SilkMove®
Збільшений кут повороту важеля і керамічні диски вищої якості забезпечать Вам легкість управління температурою і напором води навіть у випадку, якщо у Вас мокрі або брудні руки.

    Відносно своєї продукції ми надаємо гарантію забезпечення запасними частинами, яка означає, що в разі зняття вироби з виробництва всі запасні частини до нього будуть поставлятися ще протягом 10 років (для вбудованих компонентів цей термін становить 15 років).

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...