Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Установка змішувача своїми руками

Установка змішувача своїми руками

Змішувач ― це, мабуть, найбільш зрозумілий для самостійної установки сантехнічний прилад у ванній кімнаті. Тому якщо ви вирішили спробувати монтаж своїми руками і заощадити на професійному сантехніці, то змішувач підійде для цього завдання...

    Змішувач ― це, мабуть, найбільш зрозумілий для самостійної установки сантехнічний прилад у ванній кімнаті. Тому якщо ви вирішили спробувати монтаж своїми руками і заощадити на професійному сантехніці, то змішувач підійде для цього завдання найкраще.

    Виділимо три етапи роботи. По-перше, підготовка пристрої для установки. Сюди входять приготування необхідних інструментів, демонтаж старого змішувача і очищення робочого місця.

   По-друге, сама установка. І нарешті перевірка роботи встановленого змішувача у ванній. Зупинимося докладніше на кожному кроці.

 

 


Підготовка

Для роботи нам знадобляться наступні інструменти:

розвідний ключ;
гайкові ключі 9/11, 10/12;
фумка (стрічка ФУМ) для гідроізоляції;
плоскогубці;
плоска викрутка.
Отже, почати слід з перекриття подачі води. Як правило, здійснюється ця задача за допомогою вентиля, який розташовується перед лічильником води. Перевірити, чи вийшло у нас все зробити правильно, можна відкривши крани з холодною і гарячою водою.

   Зніміть старий змішувач. Зазвичай на цій стадії починають виникати перші проблеми: часто попереднє пристрій сильно прикипає до труб. Ваші старання відвернути розвідним ключем можуть привести до поломки труб.

   Вирішити ці труднощі здатні гальмівна рідина або гас. Кілька крапель на прикипіла стик, 10 хвилин очікування ― і старий змішувач можна прибирати.

Потім очистіть посадочне місце на раковині і приступите безпосередньо до монтажу нового пристрою.


Установка

   Для початку "запакуйте" гнучкі шланги фумкой. Кілька витків ущільнювача намотуються на різьблення штуцерів гнучких підведень, які належить закриття в кран. Даний крок допоможе попередити можливі підтікання там, де з'єднуються деталі.

   Схема смесітеляПропустіте шланги в отвір і гайковим ключем на 10 прикрутите їх в змішувач. До приєднання гнучких шлангів поставте гумове ущільнююче кільце. Це кільце вставляється в паз внизу крана і потрібно для герметизації крана до основи мийки.

   Далі візьмемо плоскогубці або плоску викрутку і закручуємо 1 або 2 шпильки в отвір змішувача, яке призначене саме для цього. Скільки шпильок прикрутити, залежить від конкретної моделі крана.

    У комплектацію змішувача входять 2 важливі деталі: пластина з металу і товста гумова прокладка. Обидва елементи надягають на шпильку: спершу гумова прокладка, а потім пластина. Все це потрібно щільно притиснути до мийки.

 

 

   За допомогою ключа на 10 або 11 накрутите бронзову гайку на шпильку, при цьому однією рукою тримайте змішувач і прокладки. Вирівняйте кран на мийці і закрутіть його до упору ― зараз можна переконатися в тому, що змішувач надійно встановлений на мийці.

   Але це ще не все навіть на другій стадії ― установці. Наприкінці приєднаєте гнучкі шланги до водопроводу накидними гайками ½ дюйма. Обов'язково перевірте, щоб усередині цих гайок були гумові прокладки. Закрутіть гайки і підтягніть їх розвідним ключем. Робіть це без фанатизму, щоб не продавити прокладки трубою.

Перевірка

   Залишилося перевірити, чи все ми правильно зробили. Відкрийте вхідний вентиль перед лічильником води і запустіть воду по змішувача. Перевірте, герметичні чи гайки і штуцери гнучких флангів. Якщо вологи немає, то ми вітаємо вас ― ви тільки що самостійно встановили змішувач у ванній.

   Сподіваємося, що все пройшло добре і ви зможете користуватися цим необхідним пристроєм у своїй ванній. І робити це стане набагато приємніше, адже ви знаєте, що зробили роботу своїми руками.

Другие статьи