Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Надійні моделі змішувачів торгової марки "Zegor"

Надійні моделі змішувачів торгової марки "Zegor"

Серед нашої продукції якісна САНТЕХНІКА ДЛЯ ВАННИ, різні аксесуари, САНТЕХНІКА ДЛЯ КУХНІ, кухонні змішувачі та змішувачі для ванни. Наша компанія є представником торгової марки "Zegor" і вся наша продукція відрізняється високою надійністю і...

   Всі ми прагнемо створити собі комфортні умови, максимально полегшують побутове життя. І не останню роль тут відіграє саме сантехніка. Якісна сантехніка забезпечить затишок і функціональність. Наша компанія реалізує фірмові змішувачі торгової марки ZEGOR. Змішувачі відрізняються високою якістю і представлені у великому асортименті моделей. Серед нашої продукції якісна САНТЕХНІКА ДЛЯ ВАННИ, різні аксесуари, САНТЕХНІКА ДЛЯ КУХНІ, кухонні змішувачі та змішувачі для ванни. Наша компанія є представником торгової марки "Zegor" і вся наша продукція відрізняється високою надійністю і якістю.
   Сантехніка для ванни представлена ​​нашою компанією має різний дизайн і функціональність. У нас Ви зможете знайти змішувачі для ванної з коротким або довгим зливом, стандартні литі НЕ поворотні, змішувачі з термостатом і без, змішувачі, які встановлюються на борту ванни, на підлозі та ін. Сантехніка для кухні представлена ​​міцними і якісними змішувачами. Безумовно, змішувач на кухні використовується набагато інтенсивніше, ніж у ванні, отже, змішувач для кухні має бути міцним і витримувати досить довгий час неделікатне звернення (жирні руки, зачіпання каструлею та ін.). Ми представляємо до продажу міцні змішувачі для кухні, які мають привабливий дизайн.
 

   Безумовно, з плином часу все змінюється. Цей факт безпосередньо має відношення до китайської сантехніці. Як б не була справа в минулому, але на сьогоднішній день, КИТАЙСЬКА САНТЕХНІКА швидкими темпами завойовує світовий ринок. Продукція з Китаю, у тому числі і китайська сантехніка, відрізняється не тільки доступною ціною, але і високою якістю.
Не так давно, а саме в 2007 році, на український ринок прийшла марка "Zegor". Торгова марка "Zegor" присходит від фірми "Touzhen". Вся продукція торгової марки "Zegor" відповідає загальноєвропейським стандартам (CE), американським стандартам (UL), міжнародним стандартам якості (ISO).
Продаж сантехніки

   ПРОДАЖ САНТЕХНИКИ досить вигідна справа у зв'язку із зростанням споживачів. Китайські виробники активно реагують на всі запити ринку в даній області. Отже, в рази збільшилася якість і рівень конкурентної здатності китайської сантехніки та іншої продукції. Зрозуміло, де відбувається зростання якості, там і поліпшується дизайн. Сучасні змішувачі відрізняються стильним дизайном, хромованим оформленням і оригінальністю. І при цьому, залишається ключова перевага ― доступна цінова категорія.
Продаж сантехніки хорошої якості ― це пріоритет нашої компанії. Наша компанія реалізує тільки найякісніші та надійні моделі змішувачів торгової марки "Zegor". Змішувачі та аксесуари, представлені на нашому сайті, стануть прикрасою будь-якої кухні або ванни. Змішувачі універсальні і легко впишуться в будь-які види ванн та умивальників.
До достоїнств нашої продукції можна віднести:
― Якісна збірка;
― Надійні комплектуючі, міцні кріплення і гайки;
― Надійність конструкції;
― Нікелеве обробка, всі елементи виконані з металу;
― Захист від появи іржі;
― Щільний шар хрому, що запобігає появі грибкових бактерій;
― Сучасний дизайн;
― Простий монтаж.

Другие статьи