Корзина
409 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

VitrA - виробник з турецьким корінням

VitrA - виробник з турецьким корінням

VitrA ― виробник з турецьким корінням. Є членом холдингової компанії Eczacibasi. Початком діяльності компанії, мабуть, можна вважати 1942 рік. Правда в той час, це була лише невелика фабрика з виробництва кераміки. 1958 і 1966 роки стали визначальн

   VitrA ― виробник з турецьким корінням. Є членом холдингової компанії Eczacibasi. Початком діяльності компанії, мабуть, можна вважати 1942 рік. Правда в той час, це була лише невелика фабрика з виробництва кераміки. 1958 і 1966 роки стали визначальними у виробництві керамічної сантехніки. Фактично можна вважати, що торговельна марка «Вітра» народилася саме в 1966 році.
Далі природно виробництво нарощувалось, нарощувався і випуск різного роду продукції. Початок 80-х років ознаменувався для VitrA виходом на Європейський ринок, зокрема почалися поставки продукції до Німеччини. З цього моменту позиції компанії стали зміцнюватися ще значніше. Сьогодні компанія представляє собою потужного учасника ринку, здатного поглинати інші підприємства, що спеціалізуються в тій же сфері.

   Що стосується продукції фірми, товарний ряд тут не просто широкий, він у повному розумінні слова великий за своїми масштабами. Основа виробництва, це, звичайно ж, ― cантехніческіе вироби. Раковини, унітази, душові кабіни, ванни, біде, душі та змішувачі виробляє «Вітра», але це далеко не повний список продукції компанії.

   Про якість практично всіх сантехнічних виробів компанії можна судити виходячи з багатьох прикладів. Скажімо, сантехнічні вироби, що мають дану торговельну марку, можна частенько зустріти у фешенебельних готелях і ресторанах, в елітних нічних клубах і в готелях зі світовою популярністю.

   Як уже згадувалося, виробником виготовляються крім усього іншого змішувачі, що мають саме різне призначення. Змішувачі для раковин і ванн, для душа і біде, змішувачі для мийки та змішувачі спеціального призначення. Наприклад, в каталозі продукції можна зустріти спеціальні змішувачі для раковини або електронні змішувачі з інфрачервоним електронним управлінням. Серед стандартних приладів можна відзначити, припустимо, моделі для раковин Ares, Assos, Diagon, Armix, D-Line, Matrix і багато інших.

   Спеціальні змішувачі для раковини представлені моделлю AquaMed. Дані сантехнічні прилади призначені для людей, які мають обмежені фізичні можливості. Досить широко в різних модифікаціях представлений виробником змішувач електронний з інфрачервоним електронним управлінням. Є модифікації, призначені для роботи спільно з такими сантехнічними виробами, як раковини і душі. Дана продукція відрізняється винятковою якістю виконання. І це лише одна з категорій всієї виробленої продукції. Безумовно, компанія «Вітра» заслуговує найвищої уваги.

Предыдущие статьи