Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Ціна змішувачів марки ZorG Sanitary трохи вище китайської або вітчизняної сантехніки, але дешевше конкурентів з Німеччини, Італії та Швеції

Ціна змішувачів марки ZorG Sanitary трохи вище китайської або вітчизняної сантехніки, але дешевше конкурентів з Німеччини, Італії та Швеції

 Ціна змішувачів марки ZorG Sanitary трохи вище китайської або вітчизняної сантехніки, але дешевше конкурентів з Німеччини, Італії та Швеції

Можливістю користуватися сучасним європейським якістю сантехніки за помірною ціною, залучає своїх клієнтів чеська фірма ZorG Sanitary. Її завод в місті Брно працює на сучасному німецькому обладнанні, використовує комплектуючі відомих європейських

   Можливістю користуватися сучасним європейським якістю сантехніки за помірною ціною, залучає своїх клієнтів чеська фірма ZorG Sanitary. Її завод в місті Брно працює на сучасному німецькому обладнанні, використовує комплектуючі відомих європейських виробників, виготовляючи свою продукцію за суворим стандартам Євросоюзу. Під цим брендом виготовляються змішувачі, кухонні мийки, трубчасті рушникосушки, і металеві приналежності для ванної кімнати.
Східна Європа, в тому числі і Росія, є важливим напрямком для експорту продукції «Зорг», тому в різних містах країни діють компанії-представники цієї фірми.

   Ціна змішувачів марки ZorG Sanitary трохи вище китайської або вітчизняної сантехніки, але дешевше конкурентів з Німеччини, Італії та Швеції. У цій продукції застосовуються аератори швейцарської компанії Neoperl, німецькі керамічні картриджі Kerox, металеві шланги та змащування з Німеччини. Сама компанія «Зорг» здійснює лиття корпусу і випуск деяких елементів конструкції змішувачів. Крани виготовляються з двох типів матеріалів: латуні і неіржавіючої сталі, що не вимагає обробки зовні. Латунний корпус покривається шаром хрому із застосуванням гальванічних ванн і процесу напилення.

  Нержавіюча сталь стійкою марки SUS 304 не губить товарний вигляд з роками інтенсивної експлуатації, виявляє таку ж інертність у водопровідній воді. Вона не менш міцна, ніж латунь, тому витримує механічні навантаження.

   Латунні змішувачі з покриттям з хрому, міді, нікелю, бронзи виготовляються в колекціях, що налічують від двох до півтора десятка модифікацій в одному стилі. Існують двохвентильні і Одноручковий змішувачі цієї марки, які однаково зручні для використання. Одноручковий серії в стилі «техно» Berlin, Brno, Milovice, Pilzner, «мінімалізму» Forli, Mlada, Colin, «модерн» Augs, Ostav, Praha і багато інших за короткий термін завойовують ринок тієї країни, куди вони експортуються. Оригінальні форми дизайнерських змішувачів Bach, Cologne, Crassi, Nobile не підійдуть до строгого інтер'єру «хай-тек», але доповнять будь-яку іншу обстановку ванною або кухні. При підборі аксесуарів для таких змішувачів потрібно приділяти увагу відповідності всіх елементів між собою.

   Чеський виробник випускає сучасні прогресивні двовентильні колекції Neckar, Zelin, Tisnov, Bi-Tech Cross з прямокутними, плоскими або рівними круглими виливу, а також ручками у вигляді кубиків або правильної форми хрестовиків. Колекції Czech Classic, Retro Czech, Old Tower користується великим успіхом на ринку серед тих покупців, у кого класичний інтер'єр, або під старовину ванни, кухні. Окремі колекції об'єднують змішувачі для кухні та моделі для ванни, що не ввійшли в попередні серії.

   Варіанти з нержавіючої сталі ZorG Sanitary, нараховують більше десятка моделей для ванни, кухні, раковини, душової кабіни. Вони є екологічно безпечними, адже не містять свинцю, що входить до складу латунного сплаву. Асортимент таких кранів поповнюється по мірі зростання їхньої популярності.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...