Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
  • Boden | консультируем | теплый пол
  • Все о полах
  • Сантехника
  • Фірма «Іддіс» також виготовляє металеві шланги, стійки і трубки для душа оригінальних форм, керамічні унітази, раковини, компакти, душові кабіни і куточки, металеві тримачі для рушника, склянки для зубної пасти і щіток, безліч іншого приладдя для ванної.
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Фірма «Іддіс» також виготовляє металеві шланги, стійки і трубки для душа оригінальних форм, керамічні унітази, раковини, компакти, душові кабіни і куточки, металеві тримачі для рушника, склянки для зубної пасти і щіток, безліч іншого приладдя для ванної.

 Фірма «Іддіс» також виготовляє металеві шланги, стійки і трубки для душа оригінальних форм, керамічні унітази, раковини, компакти, душові кабіни і куточки, металеві тримачі для рушника, склянки для зубної пасти і щіток, безліч іншого приладдя для ванної.

Маленькі деталі інтер'єру формують загальне враження про кімнату, як в кращу, так і в гірший бік. Якщо мова йде про ванну або кухні, цієї дрібною деталлю може виявитися простий змішувач, або трубка душа. Змішувачі російської компанії IDDIS...

   Маленькі деталі інтер'єру формують загальне враження про кімнату, як в кращу, так і в гірший бік. Якщо мова йде про ванну або кухні, цієї дрібною деталлю може виявитися простий змішувач, або трубка душа. Змішувачі російської компанії IDDIS вписуються в сучасне розуміння стилю, також вони передають настрій дизайнера на момент створення їх проекту.


   Фірма «Іддіс» також виготовляє металеві шланги, стійки і трубки для душа оригінальних форм, керамічні унітази, раковини, компакти, душові кабіни і куточки, металеві тримачі для рушника, склянки для зубної пасти і щіток, безліч іншого приладдя для ванної. Продукція «Ідіс» доповнює сучасний інтер'єр приміщення, оскільки виготовляється в стилі «техно». Вигідна ціна і надійність в експлуатації підштовхнули безліч дилерських фірм співпрацювати з торговою маркою IDDIS.

   Стиль у торгової марки «Ідіс» стоїть на першому місці, тим не менш, інженери не забувають про зручність користування тією чи іншою моделлю. Іноді комфортом доводиться жертвувати заради краси. Наприклад, важільна модель Boston, виготовляється з латуні і має оригінальний сучасний дизайн. Але, виливши розташований настільки близько до краю раковини, що складно буде користуватися ним, не впираючись постійно чашкою, руками, або чим-небудь ще в стінку умивальника. У той час як прості на вид Mirro або Vane Lux зі звичним поворотним важелем, забезпечують достатньо місця для миття рук і предметів під струменем води.

   Двовентильні моделі сильно відрізняються по дизайну один від одного ― від самих звичних пелюсткових та круглих ручок змішувачів Jeals, Classic або Praktic, до сучасних кранів з кубічними або хрестоподібними вентилями моделей Natal, Idaho, Hessen.

   Кілька більш складним як зовні, так і всередині, є змішувачі для ванної, оскільки вони включають в себе ще одну функцію ― перемикання на душовою патрубок. Щоб обіграти таку складну конструкцію дизайнерам довелося потрудитися. Висить знизу або зверху металевий душовою шланг може, як псувати весь дизайн, так і служити можливістю надати моделі оригінальну форму. Наприклад, змішувач Hunk формою важеля і ручки перемикання на душ або виливши схожий на який-небудь складний механізм за типом робота. До інтер'єру ванною в стилі «техно» також добре підійдуть змішувачі з гострими гранями і кубічними формами серій Hessen, Perfection, Vitamind Lux, Tanquier і деякі інші. У моделей для ванни з довгим зливом є свої плюси. Idaho, Hessen, Carlow, Sicily й інші варіанти мають саме таку форму.

  Високі і досить висунуті від краю Виливи, дозволяють легко відрізняти змішувачі для кухні від інших типів. З такою конструкцією зручно ставити в мийку високий посуд, мити великі овочі. Тонкі моделі Elansa, Renior, Leaf зовсім не такі тендітні, як здаються, оскільки виготовлені з міцної латуні. Вони мають металевий шток і керамічний картридж (на відміну від деяких дешевих кранів з пластмасовим штоком). Бажано використовувати один тип змішувача виробництва компанії «Іддіс» для умивальника, ванни, мийки, створюючи досконалий інтер'єр.

Другие статьи