Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Незважаючи на китайське походження, ці змішувачі мають міцний литий латунний корпус, що покритий напиленням з нікелю та хрому.

  Незважаючи на китайське походження, ці змішувачі мають міцний литий латунний корпус, що покритий напиленням з нікелю та хрому.

Існують китайські виробники змішувачів, які готові поручитися за свою продукцію, надавши гарантію на 5 років. Це ті фірми, які не прагнуть виготовляти продукцію, схожу на європейську. Працюючи на обладнанні з Німеччини, Італії, Франції, вони...

   Існують китайські виробники змішувачів, які готові поручитися за свою продукцію, надавши гарантію на 5 років. Це ті фірми, які не прагнуть виготовляти продукцію, схожу на європейську. Працюючи на обладнанні з Німеччини, Італії, Франції, вони використовують якісні матеріали, і контролюють надійність виготовлених виробів. До таких відноситься і бренд Calorie, що виробляє одноважелі і двохвентильні змішувачів округлої форми.


   Більшість постачальників, що розкидані по всій території Росії, працюють безпосередньо з заводом-виробником.

   Незважаючи на китайське походження, ці змішувачі мають міцний литий латунний корпус, що покритий напиленням з нікелю та хрому. Стиль всіх змішувачів марки «Калорія» настільки схожий, що вони підходять один одному, перебуваючи в одному приміщенні, навіть якщо належать до різних серій. Оскільки торгова марка Calorie тягнеться за якістю до європейських стандартів, то вона змушена використовувати керамічні картриджі, що добре зберігають мастило в своїх порах. Ця властивість дозволяє довгий час зберігати плавність рухів важеля управління, а значить, конструкція не розхитується і дозволяє виробникові гарантувати надійну роботу мінімум на 5 років.

   У колекціях змішувачів «Калорія» є моделі для всіх типів сантехнічних приладів і для різних способів установки. На вітчизняному ринку рідко зустрічаються конструкції для біде, як і сам цей атрибут ванної кімнати нечасто встановлюється в російських будинках. Серія Calorie 80 вентильного типу складається з змішувача з коротким зливом для раковини, довгим поворотним гусаком для кухонного миття, моделі для ванної з виходом для душового шланга і утримувачем для лійки. Сама лійка також йде в комплекті. Цей вентильний тип з хрестоподібними ручками покривається не лише хромованим шаром, а ще й напиленням під мідь, золото або бронзу для любителів «ретро» стилю.

   Серія А03 має картридж діаметром 40 мм у всіх моделях. Вона містить конструкції різного типу: три типи змішувачів для кухні, один з яких з витягається лійкою, крани для ванни і душа з коротким литим і довгими поворотними гусаками, а також змішувачі для раковини з донним клапаном з установкою на борт, і з монтажем на стіну . Схожі комплектації мають серії А02, А05, А07, А10, А17 та інші колекції вентильного типу. Головні відмінності стосуються форми корпусу і ручок, а сам кульовий механізм приблизно однаковий, і навіть взаємозамінний.

   Змішувачі торгової марки Calorie не відрізняються особливою оригінальністю дизайну, але вони здатні довгі роки прослужити в умовах щоденної експлуатації. Для покупців з обмеженим бюджетом завжди важливіше було якість, ніж зовнішній вигляд, тому фірма «Калорія» розраховує на цей сегмент ринку.

Другие статьи