Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти

На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти

На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти. Десятки варіантів нових моделей, які створюють талановиті дизайнери, не проходять відбір, а...

   На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти. Десятки варіантів нових моделей, які створюють талановиті дизайнери, не проходять відбір, а найвдаліші щороку поповнюють колекцію вироблених кранів. Компанія «Ньюформ» існує з 1981 року і в точності виправдовує свою назву ― «нова форма».
    Тут немає типовою тяги до класики, що простежується у інших італійських виробників. Нові моделі не створюються інженерами фірми Newform під вимоги ринку, адже складно передбачити попит на них, коли немає схожих змішувачів у конкурентів. Компанія просто розвивають новий стиль, який користується успіхом у покупців сантехніки елітного класу.

   Лише кілька серій змішувачів цієї марки мають вентильний управління процесами змішування, коли абсолютна більшість складають крани змішувача типу. Всі колекції поділені на два типи ― для ванни та кухні. Округлі і прямокутні об'ємні форми корпусу виходять литтям з латунного сплаву, а більш плоскі елементи ― механічним впливом на заготовку з латуні. Цей метал добре зарекомендував себе в сантехніці, оскільки відмінно протистоїть агресивному впливу повітря, водопровідної води, миючих засобів, а також має достатню міцність, щоб справлятися з перепадами тиску в мережі.

   Для сучасного дизайну характерно покриття металевого кольору, що наноситься багатошаровим хромовим напиленням. Глянцевий або матовий відтінок вибирається замовником залежно від дизайну сантехнічних приладів та інтер'єру кімнати. Кожна серія може бути доповнена держателями для мила, рушники, душової лійки, та іншими аксесуарами.

   Колекції з плоскими виливу Forma, Egon, Base, J-one є прикладом мінімалізму у виробі. Вони не мають зайвих елементів, і створюють оригінальний ефект за рахунок незвичайної форми. Пропускна здатність таких змішувачів нижче округлих або прямокутних моделей, але вони краще за інших вписуються в сучасний інтер'єр ванної кімнати. В одну серію входять модифікації кранів для стандартного монтажу в зборі на борт раковини або ванни, для настінної установки, роздільного монтажу через окремі отвори для виливу і ручок управління, для прихованої конструкції змішувача, раковини, ванни, душа, біде. Також є моделі в комплекті з душовими лійками в такому ж стилі. Округлі серії X-Touch, Moony Tech, X-Trend, Mini-X, XT, крани з гострими гранями Pura, Class-X, X-Light та ін. Мають такий же набір модифікацій.

   Змішувачі для кухні містять моделі з різною висотою корпусу, довжиною і формою виливу. Всі вони розраховані на монтаж у зборі через один отвір. Керамічний картридж дає можливість роками справлятися з інтенсивною експлуатацією. Серії Modo, Egon, Lineo, Forma об'єднують змішувачі для ванної та кухні. Моделі з витягую лійками є майже в усіх колекціях, і їх функціональні можливості підвищують популярність такої конструкції.

   Дизайнери компанії Newform не визнають сформувалися еталонів змішувачів, тому виводять на ринок абсолютно нові по дизайну моделі, стиль яких через деякий час повторюється і конкурентами. На той момент розробники цієї фірми вже вигадують нові колекції.

Другие статьи