Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї

Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї

Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї і відповідають вимогам довговічності і практичності. Знайти продукцію марки «СТК» можна на одних стендах з бюджетним класом сантехнічної продукції в багатьох містах країни....

   Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї і відповідають вимогам довговічності і практичності. Знайти продукцію марки «СТК» можна на одних стендах з бюджетним класом сантехнічної продукції в багатьох містах країни. Вона реалізовується головним чином в Росії, і лише невеликими партіями йде на експорт в деякі сусідні країни СНД.


   Хромоване покриття змішувачів «СТК» має кілька варіантів відтінку залежно від доданої до складу домішки: напилення з хрому і латуні, з хрому і бронзи, або просто багатошарове хромове напилення. Вони виготовляються з латунного сплаву, методом лиття з подальшим контролем однорідності поверхні і однакової товщини стінок, щоб перепади тиску у водопровідній мережі однаково діяли на всю внутрішню поверхню. Керамічні елементи картриджів і кран-букс виготовляються при високому тиску, що робить їх надміцними. У теж час, зменшується кількість пор, в яких повинна утримуватися мастило для плавної роботи. Такі елементи тягнуть за собою подорожчання собівартості змішувачів, одночасно продовжуючи термін служби (гарантія дається до 5 років).

Одноручні змішувачі для раковини класичної округлої форми мають стандартний діаметр картриджа 40 мм і знімний пластиковий аератор.

   Донним клапаном обладнані тільки моделі Adonis і Veronica, а змішувачі Argo, Achille, Herios, Cosmos та ін. Не мають такого елемента конструкції, оскільки їм мало хто користується в країнах СНД. Двовентильні моделі з коротким зливом монтуються в зборі на борт умивальника. Вони мають ручки круглої форми, як моделі Aurora, Elena, Danaia, трикутної форми в серіях Demetra, Malva, з хрестоподібними ручками Medea, Pallada, Galatea.

   Ці ж серії двохвентильних змішувачів виготовляються в модифікації для ванни і душа з настінного установкою. Вони комплектуються душовою лійкою і утримувачем для неї. Моделі з сучасним дизайном Pallada, Medea мають литий вилив, і виконані в стилі мінімалізму з відсутністю декоративних ліній корпусу і вигинів. У теж час, у моделей Malva і Viola виливши є поворотним, який може служити для ванни і душа. Змішувачі одних важелів Argo, Helios, Achille, Cosmos мають два типи корпусу ― з фіксованим і поворотним довгим виливом. Вони не мають власника для душу, також комплектуються і душовою лійкою, і шлангом в металевому корпусі. Оригінальна форма ручки серії Poseidon виділяє її серед іншої продукції цієї марки. Сам механізм роботи змішувача такий же, як і у інших моделей з картриджем 40 мм.

   Незважаючи на високу вартість, моделі кухонних змішувачів серій Achille, Poseidon, Helios, Argo з витягую лійками користуються набагато більшою популярністю на ринку. На відміну від класичних моделей зі стаціонарним виливом з тих же колекцій. Вони дозволяють простіше наповнювати великі ємності водою, або мити великі каструлі. Випускаючи типові моделі, фірма «СТК» економить на відомих дизайнерів, яких можна було б залучити до створення моделей змішувачів, щоб не довелося економити на якості матеріалів.

Другие статьи