Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Компанія Teka, що була утворена в Німеччині 1955 для виробництва кухонного обладнання, сьогодні є цілою групою компаній.

Компанія Teka, що була утворена в Німеччині 1955 для виробництва кухонного обладнання, сьогодні є цілою групою компаній.

Компанія Teka, що була утворена в Німеччині 1955 для виробництва кухонного обладнання, сьогодні є цілою групою компаній. Продукція цього концерну розрахована на тих, хто може собі дозволити оформляти кухню в сучасному стилі «техно» з хромованим...

   Компанія Teka, що була утворена в Німеччині 1955 для виробництва кухонного обладнання, сьогодні є цілою групою компаній. Продукція цього концерну розрахована на тих, хто може собі дозволити оформляти кухню в сучасному стилі «техно» з хромованим корпусом мікрохвильовій печі, жарочной поверхні, верхній панелі газової плити, мийки, холодильника тощо.
   Концерн виготовляє навіть побутову техніку: пральні та посудомийні машини, кухонні витяжки, холодильники і т. П. Дизайн кухонних змішувачів покликаний вписуватися в створювану цільну картину інтер'єру.

  Фірма «Тека» володіє підприємствами на різних континентах Землі, і випускає широкий асортимент продукції. У нашій країні працюють представництва в Москві та Санкт-Петербурзі, а також сервісні центри з ремонту та заміни обладнання у всіх регіонах федерації.

   Єдиною класичної ДВОХВЕНТИЛЬНІ моделлю з поворотним виливом під торговою маркою Teka є Deco 1930. Більшість конструкцій мають сучасний дизайн, а також корисні технічні можливості, як знімна лійка або витягуються корпус, щоб можна було встановлювати його на мийку перед вікном.

   Концерн виготовляє змішувачі для кухні в Іспанії з сучасної прогресивної технології. Для продовження терміну служби використовуються керамічні картриджі з порами, що утримують спеціальний мастильний склад, завдяки якому руху ручки або вентиля будуть плавні і рівномірні. Латунний корпус покривається хромовим покриттям або матеріалом чорного, бежевого, сірого або іншого кольору шляхом напилення. Цей шар стає міцним, майже як сам метал, і протистоїть подряпин.

   Моделі важільних змішувачів з високим виливом, що йде від корпуса під кутом по типу Teka MT, MB L, MB2 L, MC10 Plus L, і більш сучасні модифікації такого ж типу Vigo, Aquata L, Aquata EMX вже стали звичними для російського ринку. Це зручні конструкції, але вони мають істотний недолік ― виливши не можна повертати або знімати. Тому були створені схожі по дизайну змішувачі MC 10 Plus BL, MB2 BL, MB BL, MB2 BH зі знімними лійками. Така особливість дозволяє наповнювати відра або каструлі, не ставлячи їх в мийку. На кінці виливу отвір обладнано пластикової гратами зразок душової лійки, що створює струмінь спеціально для миття посуду.

   Різниця в конструкції змішувачів з високим вигнутим виливом серій Arkus, Elan, Cubus, Porto, Cuadro, Aquilion та інших моделей носить, швидше, дизайнерський, а не практичний характер. Сучасний зовнішній вигляд також мають варіанти з витяжним шлангом виливу Joy, Pento, Pro, Cuadro Swing. Велика частина вентильних змішувачів цієї марки належать до стилю «ретро», як моделі Capricho 1820, Rustica 1970, Rustica 1820 і ін. У цих серіях користуються попитом конструкції з покриттям під бронзу, мідь або латунь.

  Перелік змішувачів німецької компанії Teka не обмежений тільки кухонними моделями. Угорський виробник Mofem, що також входить до складу концерну, виготовляє змішувачі для ванни, раковини і біде під торговою маркою «Тека». Це відносно недорогий, але не менш якісний німецький бренд в сантехнічної сфері, хоча крани випускаються головним чином в Іспанії.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner