Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

На всіх заводах «Хайба» присутній сучасна база для інноваційних розробок.

На всіх заводах «Хайба» присутній сучасна база для інноваційних розробок.

Завдяки стандартизованої системи управління виробництвом та використання передового високотехнологічного обладнання на всіх заводах «Хайба» присутній сучасна база для інноваційних розробок.

   За двадцятирічну історію розвитку на ринку сантехнічної продукції побутового призначення китайська корпорація Haiba завоювала престижне місце одного з лідерів галузі. Виробничі потужності компанії займають територію в 90000 квадратних метрів, а річний оборот змішувачів світового рівня якості зашкалює за 6 мільйонів екземплярів. Завдяки стандартизованої системи управління виробництвом та використання передового високотехнологічного обладнання на всіх заводах «Хайба» присутній сучасна база для інноваційних розробок.
   А колекційний набір всіляких видів сантехніки з кожним роком поповнюється найбільш актуальними моделями. Експортні мережі китайської корпорації охоплюють Азію, Європу, Південну Америку і країни СНД. Свою перевагу стильним і довговічним змішувачів Haiba віддають споживачі з Росії та України, які відзначають стабільну якість і досить демократичні ціни, притаманні продукції з Китаю.

   Використовувані в побутових цілях вироби чудово виглядають в загальному інтер'єрі кухні, їдальні та ванної кімнати. Їх відрізняють посилені гайки, надійні футорки (різьбові фітинги), акуратні ручки всілякого дизайнерського виконання і повна стандартна комплектація для простого і швидкого монтажу. Зовнішні частини арматури спочатку покриваються шаром нікелю, який захищає від корозії, а потім піддаються хромировку, що виключає розвиток і розмноження мікроорганізмів на поверхні металу.

   Найширший асортимент змішувачів для кухні відрізняється різноманіттям оригінальних форм рукояток, маховичков, кранів-буксов і «носиків». Крім традиційної конструкції гусака, характерною для моделей з настільки незвичайним для Китаю назвою «ялинка», є й інші ексклюзивні серії: напівкруглого (Gans), дугового (Disk) і Г-образного (Focus, Sentoza) формату.

   Серед колекційних моделей змішувачів для умивальників, монтованих безпосередньо на раковину, особливо екстравагантні «космічний» Mars з литим неповоротним гусаком і лаконічний Gans, сконструйований за принципом «нічого зайвого».

   Модифікації, використовувані для душових кабін (Armada, Eris), не мають «носика» і встановлюються на стінну поверхню. А для поки не настільки поширеного сантехнічного пристрою, як біде, розроблені моделі з серій Ceba і Hansberg.

   Що стосується змішувачів для ванн, то їх вибір найбільш значний. У кожній колекції є свій унікальний екземпляр, який обов'язково впишеться в будь-який індивідуальний інтер'єр. Моделі Opus з довгим поворотним гусаком комплектуються стандартним (місяць) або вбудованим в корпус (euro) перемикачем душа. Короткий литий неповоротний «носик» відрізняє змішувачі Agat і Zeon, а для любителів креативних рішень є найоригінальніший варіант з колекції Gans.

Другие статьи