Корзина
267 отзывов
Який обігрівач обрати в квартиру?
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Який обігрівач обрати в квартиру?

Який обігрівач обрати в квартиру?

Що краще електроконвектор або обігрівач масляний? У конвекторі нагрівальний елемент може бути керамічним або металевим з великою площею нагріву і невисокою температурою. Процес циркуляції відбувається завдяки холодному або теплому повітрю, які м

 

 

    Сьогодні великою популярністю користуються конвектори електричні й радіатори масляні. Вони дуже схожі за принципом роботи, але також мають суттєві відмінності.

Що краще електроконвектор або обігрівач масляний?

    У конвекторі нагрівальний елемент може бути керамічним або металевим з великою площею нагріву і невисокою температурою. Процес циркуляції відбувається завдяки холодному або теплому повітрю, які мають різну щільність.

 

    У масляному радіаторі нагрівальним елементом є мінеральне масло, яке наповнює корпус обігрівача. Елементи, занурені в масло, розігрівають його. Різниця температур сприяє розподілу нагрітого повітря в приміщенні.

 

Габарити обігрівачів

   Конвектор має плоский корпус і його вага до 12 кг. Вага радіаторів до 25 кг. Корпус радіаторів має об'ємну форму через що потрібно більше місця в приміщенні ніж для конвекторних обігрівачів.

 

Енергоспоживання обігрівачами

   Процес розігріву в конвекторі відбувається швидше ніж в масляному радіаторі. В електричному конвекторі елементи нагріву відразу обігрівають приміщення. У масляному радіаторі спочатку обігріваються ТЕНи, після ― масло, потім корпус ну і потім вже саме приміщення. Тому енергоспоживання у них ~ 25% більше, ніж у електроконвекторів такої ж потужності.

Користувальницький комфорт

    Від конвектора нагріте повітря розподіляється в приміщенні рівномірно так, як обігрів йде напряму і тим самим, створюючи хорошу циркуляцію повітря. Радіатори масляні мають низьку конвекцією повітря, сильно нагріваючи свою локальну зону, і тому відбувається нерівномірний нагрів приміщення.

Безпека обігрівачів

   Радіатори масляні не рекомендується ставити близько до меблів щоб уникнути загоряння, оскільки їх робоча поверхня має високу температуру. Такі обігрівачі потрібно розміщувати не ближче півметра до стін і меблів. Електричні конвектори володіють низькою температурою поверхні до 60 С, можна встановлювати поряд з меблями.

Який термін служби обігрівачів

   Масляні радіатори служать від 5 до 7 років. Після чого з'являється загроза виникнення проблеми з герметичністю корпусу і температурними регуляторами. Конвектори, маючи більш просту конструкцію, можуть служить більше 12 років.

Управління обігрівачами

   У масляних обігрівачах температура нагріву регулюється термостатами. У деяких моделях термостати не допускають перегріву агрегату. Управління температурним режимом може бути механічне та електронне. Такі ж системи управління і в електроконвекторних обігрівачах.

Обігрівачі і їх екологічність

   У ході постійної циркуляції повітря, внаслідок конвекції, провокується виникнення протягів і тому пил в приміщеннях, що обігріваються не осідає. Такі властивості в масляних і конвекторних обігрівачах. Але існують електроконвектори, володіють функцією очищення повітря від мікробів і пилу, покращуючи самопочуття користувача.

Вартість обігрівачів

Електроконвектори перевищують вартість обігрівачів маслених такої ж потужності.

 

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...