Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Який обігрівач обрати для дитячої кімнати?!

Який обігрівач обрати для дитячої кімнати?!

Це цікаво! Вперше інфрачервоні хвилі були використані для того, щоб зігріти у кувезі недоношених дітей. Інфрачервоний обігрів - найбільш природний для людини, а тіло матері проектує власні інфрачервоні хвилі у вигляді тепла. Тепло...

 

 

Оптимальні варіанти для опалення дитячої кімнати

Оптимальні варіанти ― електроконвектор, масляний радіатор, тепловентилятор і інфрачервоний обігрівач.

Конвектор

   Деякі батьки впевнені, що конвектор ― оптимальне рішення. Прилад не виробляє зайвого шуму, а зламати конструкцію майже неможливо. Існують підлогові конструкції і настінні. Підлоговий прилад малюк може перевернути, тому краще вибрати настінний тип з прихованим підключенням.

   На жаль, прилад з дистанційним управлінням малюк може вивести з ладу, якщо ви залишите пульт без нагляду. Ну і будьте готові до того, що створення африканської спеки влетить вам у копієчку, так само як і придбання конвектора.

Радіатор масляний

   Масляні радіатори допустимо використовувати в дитячій. Шуму прилад не відтворює, на відміну від плоских радіаторів, моделі з вертикально розташованими секціями, не нагріваються до температури, яка може обпалити. На сьогоднішній день радіатори виглядають як підлогові конструкції з коліщатками.

   Що варто дитині перекинути прилад? Звичайно, сучасні обігрівачі обладнані захистом, але малюк може отримати травму. Секції з гострими і тонкими ребрами небезпечні для дітей. Прилади відрізняються відносною дешевизною, але не забезпечуються дистанційним управлінням. Зрозуміло, всі ручки на обігрівачі почне регулювати наймолодший у сім'ї! Нічого трагічного, а й теплового комфортного режиму домогтися буде складно.

Тепловентилятор

   Економічна модель обігрівача, доступна для більшості покупців ― це тепловентилятор. Головна перевага пристрою ― швидкий нагрів приміщень з невеликою площею. У порівнянні з конвекторами і радіаторами, тепловентилятори відрізняються мініатюрністю і універсальністю розташування. Їх можна ставити на полицю, кріпити до стіни, ставити на підлогу.

   Однак мінусів у роботі приладу набагато більше, ніж плюсів. При роботі обігрівач видає значний шум, який супроводжується появою неприємного запаху згорілої пилу. Допускати спалювання кисню в дитячій можна: це моментально відіб'ється на самопочутті малюка. Млявість, неспокій, головні болі ― це явні ознаки того, що дитина страждає від пересушеного повітря в кімнаті.

Інфрачервоний стельовий обігрівач

   Найбільш досконалими обігрівачами, особливо для дитячих кімнат, вважаються інфрачервоні обігрівачі. Навіть принцип роботи обігрівача відрізняється від традиційних систем: випромінювачі діють не на повітряну масу, а на предмети, поверхні, людей. Щоб не витрачати даремно електроенергію, контроль над приладом виконує терморегулятор. Таким чином, обігрівач функціонує в певному температурному режимі ― без перегріву і недогріву. Вдалий спосіб подбати про малюка без втрат для гаманця.

   Ціна обігрівача не так доступна, як вартість тепловентилятора, зате термін служби пристрою з лишком компенсує витрати. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс рекомендується встановлювати в дитячих кімнатах, лікарнях, школах, садочках та інших приміщеннях з підвищеними вимогами до безпеки. Прилади можна розміщувати на стелі і стінах.

   Зрозуміло, що кращим вибором стане стельова модель, яка буде недосяжна для маленького дослідника простору. Обігрівач гріє повітря, подібно сонячному теплу, а для ефективної роботи достатньо буде відстані близько 3 метрів. Інфрачервоні промені мають профілактичну і лікувальним ефектом при захворюваннях вух та носа, суглобів, шкіри. Тому таке «сонечко» у дитячій буде невпинно стежити за здоров'ям малюка.

Це цікаво!

   Вперше інфрачервоні хвилі були використані для того, щоб зігріти у кувезі недоношених дітей. Інфрачервоний обігрів ― найбільш природний для людини, а тіло матері проектує власні інфрачервоні хвилі у вигляді тепла.

   Тепло інфрачервоного електричного обігрівача не подразнює шкіру і не викликає алергію, так як промені проникають всередину. Подібний підігрів часто використовують у навчальних та лікувально-оздоровчих установах.

Другие статьи