Корзина
409 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Який теплий килимок вибрати.

Який теплий килимок вибрати.

Існує два види електричних теплих килимків з підігрівом ― кабельні та інфрачервоні теплі килимки. Кабельні теплі килимки засновані на принципі нагрівання жив двожильного кабелю з великим опором. Усередині такого килимка викладений кабель з певним

 

 

 

Який теплий килимок вибрати.


    Існує два види електричних теплих килимків з підігрівом ― кабельні та інфрачервоні теплі килимки. Кабельні теплі килимки засновані на принципі нагрівання жив двожильного кабелю з великим опором. Усередині такого килимка викладений кабель з певним кроком укладання у формі змійки. Варто відзначити, що такий нагрівач не зовсім схожий на кабель теплої підлоги, він більш тонкий, його зовнішня ізоляція не вимагає середовища стяжки або плиткового клею, без проблем працює на відкритому повітрі десятиліттями. Що б добитися таких показників фірми виробники витрачають великі гроші на ізоляційні матеріали та виготовлення, тому такий кабель, як і килимок в цілому, ― дорогий.
   Інша справа інфрачервоний теплий килимок, який робиться з спеціальних інфрачервоних нагрівальних елементів корейського виробництва з терміном служби 30 років і більше. Цей нагрівальний елемент має надійну захисну ізоляцію в кілька куль. Варто відзначити, що такий теплий килимок споживає дуже мало електрики до 0,1 кВт., Але при цьому видає температуру до 45 градусів С.
Інфрачервоні випромінювання такого килимка (як теплові сонячні промені) корисно для здоров'я. Це прекрасний подарунок мамі, бабусі, батькові чи дідуся та й усім людям у яких мерзнуть ноги на роботе або будинку.
   Варто відзначити, що килимок універсальний він легкий, мобільний, переносний, його можна розстелити де завгодно навіть на столі під клавіатурою і мишкою. На такому килимку не тільки гріють ноги, але і сушать взуття, якщо його застелити поліетиленом, можна сушити фрукти, овочі, гриби й навіть досушувати вологу білизну.
   Ставши власником такого килимка, або зробивши такий подарунок близькій людині, ви не просто поліпшите здоров'я, але і зробите життя більш комфортним.

 

Предыдущие статьи
  • Термокилимок це ...
    Килимок з підігрівом Принцип роботи Килимок з підігрівом являє собою плівковий нагрівач, розташований між двома шарами ковроліну. Карбонова нитка в основі нагрівача дозволяє приладу випромінювати м'яке інфрачервоне тепло, а якісна обробка...
  • Как выбрать коврик с подогревом (теплый электрический коврик)
    Теплых ковриков (с подогревом, термоковер) сегодня на рынке большое количество, но в основном все они электрические. Их применяют в таких областях как: обогрев ног, сушка обуви, овощей, фруктов, лекарственных трав, белья. Также очень часто...
  • Універсальний теплий килимок
    Якщо ви проживаєте в панельному будинку, ви неодноразово стикалися з неприємною ситуацією. І опалювальний сезон розпочався, і обігрівач працює, а підлоги все одно холодні. Найчастіше, навіть товсті килими і паласи не рятують від дратівної...