Корзина
215 отзывов
Приглашаем к сотрудничеству (Магазины, Монтажники, Дилеры)Узнать
УкраинаКиевОранжерейная 3 е04112
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина (бесплатно) 24/7
Корзина
Що подарувати бабусі та дідусю? Наші поради.

Що подарувати бабусі та дідусю? Наші поради.

Що подарувати бабусі та дідусю? Наші поради.

Що подарувати бабусі чи дідуся на Різдво чи на день народження ― таким питанням задаються багато улюблені онуки. Завдання це не така вже складна, але і не проста, адже все що ви подаруєте, вони зустрінуть з величезною посмішкою і вдячністю. Але нам

 

   Що подарувати бабусі чи дідуся на Різдво чи на день народження ― таким питанням задаються багато улюблені онуки. Завдання це не така вже складна, але і не проста, адже все що ви подаруєте, вони зустрінуть з величезною посмішкою і вдячністю. Але нам хочеться що би подарунок був не просто приємним знаком уваги, а й служив бабусі і дідуся, приносив польщу. Що б вони з добром згадували про нас коли їм це згодитися. Отже, можна зробити подарунки залежно від хобі для бабусь:

- Набір для рукоділля
-для випікання і готування
― У селищах це щось для городу (нова зручна сапка в самий раз) ітп.

Для дідусів:
― Набір рибалки, або нова вудка
― крісло качалка
― Похідна сумка (по гриби, на рибалку, на полювання)

   Але найкращим подарунком, безумовно, буде ― Килимок з підігрівом, який підійде і бабусі і дідуся. Кровообіг у старості вже не те, мерзнуть ноги, вони постійно одягатися тепліше, але це не допомагає. Подаруйте теплий килимок, він дуже економний тягне менше лампочки в два рази, нагрівається до 45 градусів, здатний не тільки нагріти ноги але і висушити взуття, вологу білизну. Якщо його накрити клейонкою, то можна сушити овочі, фрукти, гриби ітп. Загалом, дуже корисна річ в господарстві, яка точно у нагоді!

 

Предыдущие статьи