Корзина
286 отзывов
Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику При постійному стрімкому збільшенні цін на енергоресурси актуальним стало питання раціонального використання електрики. Чи існує пристрій, здатний обігріти будь по квадратурі приміщення і

 

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику
При постійному стрімкому збільшенні цін на енергоресурси актуальним стало питання раціонального використання електрики. Чи існує пристрій, здатний обігріти будь по квадратурі приміщення і при цьому не зробити власника банкрутом? Відповідь однозначна ― існує. Це може бути не тільки обладнання, що працює на дизелі або іншому пальному, але й електричні прилади обігріву.
Електричні обігрівачі
Сучасні електричні обігрівачі є найдоступнішими і практичними засобами генерації теплової енергії. Щоб вони споживали мінімум ресурсів, потрібно правильно підібрати співвідношення потужність приладу / квадратура простору. Оптимальний показник 60-100Вт / 1м². Недоцільно використовувати промисловий обігрівач вдома або на дачі і при цьому провітрювати приміщення від скупчився гарячого повітря.
Найефективнішими вважаються ІК обігрівачі, які не працюють «вхолосту», повністю віддають теплову енергію навколишньому середовищу. Тепло не випаровується в підстелеві просторі, накопичується на опромінених предметах і вже від них поширюється по кімнаті. Нагріті предмети інтер'єру довгий час зберігають теплову енергію, стабільний мікроклімат у будинку залишається надовго навіть після відключення джерела тепла.

 


Заощадити електрику також покликані кварцові обігрівачі, монолітна панель яких довго зберігає тепло. Корпус пристрою не пересушує повітря і не нагрівається вище +95 ° C. Нагрівальний елемент приладу не контактує з повітрям, повністю віддає тепло панелі з кварцового піску.
Витрачати на 30% менше електрики (в порівнянні з масляними радіаторами і електричними конвекторами) дозволяють сучасні мікатерміческіе обігрівачі. Вони не містять швидкозношуваних нагрівальних елементів, працюють за принципом ІЧ випромінювання. Прилади спеціально оснащуються модулями автоматичного реагування на різке зниження температури. Обігрівач підтримує заданий температурний режим, включається / вимикається без втручання ззовні. У наш час виготовляють джерела тепла, що реагують на дистанційне керування. Запрограмувати пристрій, задати потрібні параметри дозволяють сенсорні панелі і вбудовані контролери.
Керамічні обігрівачі конвекторного типу та тепловентилятори (в народі «ветродуйкі») при раціональному використанні теж забезпечать тепло в приміщенні. Вони швидко нагнітають повітря до потрібної температури, підходять для короткочасного і оперативного впливу на змерзлі об'єкти. Циркулюючий направлений потік повітря від керамічних джерел огортає відразу предмети, забезпечує швидкий зігрівши.
Пристрої на альтернативних джерелах енергії
Існують обігрівачі, для функціонування яких електрика зовсім не потрібно. Це теплові гармати, інфрачервоні прилади, що черпають енергію від альтернативних джерел (газ, гас і т.д.). Компактні ІК гасові пристрої, огорнуть теплом приміщення середнього розміру всього за 10хв. Деякі моделі оснащуються електричними паліями, автоматичними модулями включення / виключення, вбудованою системою безпеки (при перекиданні). Вони вимагають зовсім небагато електрики, оскільки потребують короткочасному використанні даного ресурсу.
Для обігріву комерційних приміщень, складів і гаражів, віддалених від ліній електропередач, підійдуть автономні газові обігрівачі. Вони мобільні і швидкодіючі. На опалення приміщення йде мало часу, тепло у просторі утримується тривалий час. Обігрівачі представлені у вигляді керамічних конвекторів та стільникових екранів. Вони безпечні і практичні. Корпус виготовляється з нержавіючої сталі, що дозволяє експлуатувати обладнання тривалий термін, не побоюючись механічних пошкоджень і чутливості до іншим факторам впливу. При відсутності полум'я надходження газу припиняється автоматично.
Зберегти електроенергію і огорнути теплом великі павільйони та торгівельні зали дозволяють теплові завіси, встановлені над вхідними дверима. Вони можуть генерувати потік теплого повітря від електрики або підведених труб з гарячою водою. Монтування системи ― трудомісткий і складний процес, але суттєва економія того варто.
Ще один економічний варіант обігріву ― дизельна гармата (дизельний опалювальний котел). Встановити обладнання можна в будь-якому масштабному приміщенні з добре налагодженою вентиляційною системою. Гармати можна використовувати на незавершених будівельних об'єктах, відкритих майданчиках. Головна умова ― постійне надходження свіжого повітря. У пристроях передбачена автоматична блокування при перегріві або загасанні полум'я.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...