Корзина
286 отзывов
Економічний обігрівач: багатоцільове використання
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Економічний обігрівач: багатоцільове використання

Економічний обігрівач: багатоцільове використання

Електрообладнання генерації тепла використовуються для опалення приміщень різного призначення. Модель, що задовольняє всі технічні та естетичні вимоги, можна підібрати для заміського котеджу і міської квартири, для невеликої дачі і майстерні, знестру

 

Економічний обігрівач: багатоцільове використання

Електрообладнання генерації тепла використовуються для опалення приміщень різного призначення. Модель, що задовольняє всі технічні та естетичні вимоги, можна підібрати для заміського котеджу і міської квартири, для невеликої дачі і майстерні, знеструмленому гаража або складського ангара. Все, що потрібно ― зіставити гідності / недоліки, технічні параметри / ціну. Чим більше опцій передбачено в обладнанні, тим воно дорожче. Вартість також напряму залежить від впливу пристрою на здоров'я людини. Обігрівачі, не спалює кисень, не піднімають пилюку будуть на порядок дорожче, ніж теплові гармати, ніяк що не створюють сприятливий мікроклімат.
Економічний обігрівач у квартиру
Міські квартири, як правило, підключені до центральних опалювальних мереж, тому обігрівачі тут потрібні для тимчасового використання. Прилади додаткового обігріву включаються при перебоях в роботі опалювальних комунікацій або для швидкого підвищення температури в потрібному приміщенні.
Якщо тримати орієнтир на вартість, найбільш затребуваний вид обігрівачів ― конвектори. Вони помірно споживають енергію, придатні до використання тривалий час. Тепловентилятори теж входять в даний ціновий діапазон, але набагато «ненаситним» в плані енергоспоживання. Та й шум під час активності створюють чималий.

 


Для квартир з частими збоями в роботі централізованих опалювальних систем краще використовувати ІЧ-обігрівачі. Їх суттєва вартість не закриє отриманий результат. Пристрої можна запрограмувати, точно виставити налаштування різних режимів роботи. Вони підтримують стабільні термальні показники, не вимагають тривалої експлуатації на повній потужності. Так не тільки знижується витрата електрику, а й підвищується ресурс роботи обладнання.
   Економний обігрівач в заміську нерухомість (котеджі, дачні будиночки)
Вибір обігрівача для дому, підключеного до автономним або селищною системам опалення, нічим не відрізняється від вищевикладених особливостей. Для сезонної експлуатації побутовий прилад повинен підбиратися залежно від періодичності його використання. При цьому пристрій має швидко прогрівати приміщення до потрібної температури і підтримувати стабільні термальні показники протягом тривалого часу, не погіршивши параметри вологості повітря.
   Швидкий обігрів ― прерогатива конвекторів та тепловентиляторів. Встановлювати складний прилад недоцільно, оскільки його використання носить сезонний характер. Оптимальний варіант ― мобільний інфрачервоний обігрівач. Його можна легко встановити на стійку, демонтувати й сховати в надійному місці, адже пограбування дачних будиночків ― не рідкісне явище. Портативні прилади можна транспортувати в авто, використовувати на вулиці під час посиденьок на терасі.
Вигідний обігрівач для нежитлових приміщень
Тепло і комфорт повинен супроводжувати людину не тільки в житло, але і в приміщеннях цільової спрямованості (у гаражі, майстерні, на складі або в підсобці). Для подібних будівель не вимагається тривале і стабільне підтримання температури. Необхідно швидко прогріти повітря, використавши якомога менше електроенергії.
   Не треба вибирати дорогі моделі для підтримки мікроклімату, найдешевший варіант ― теплові гармати та тепловентилятори. Вони практично моментально нагрівають повітря. Прилади мають чимале споживання енергії, але в результаті ― невеликі витрати на опалення, оскільки рідко теплові гармати використовуються в режимі «нон-стоп». Непоганий варіант ― масляні радіатори. Масло відмінно зберігає тепло після розігріву, успішно підтримує температуру в камерному приміщенні.
Недоцільно встановлювати в нежитлових приміщеннях дорогі сучасні конвектори та ІЧ-обігрівачі. Короткочасне використання не дасть можливості повністю розкрити потенціал пристроїв, випробувати всі режими роботи, випробувати великий функціонал і оцінити надійність. А витрати на придбання будуть величезними.
   Для напіввідкритих приміщень (торгові зали і павільйони) поряд з тепловими гарматами використовують теплові завіси. Встановлені над дверима, вони не пропускають холод всередину будівлі. Постійна циркуляція свіжого повітря виключає брак кисню і утруднення дихання відвідувачів.
Оптимізувати витрати не на шкоду комфорту в будинку можна тільки при правильному виборі обігрівача. Це один з найбільш ефективних і безпечних джерел тепла. Витрати на опалення не вдарять по кишені, якщо сучасні обігрівачі підібрати з оптимальними параметрами потужності, використовувати в якості додаткового обігріву.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...