Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Які обігрівачі економічні (економні) ?!

Які обігрівачі економічні (економні) ?!

Величезний асортимент обігрівальних пристроїв дозволяє покупцям не тільки зменшити витрати на електрику, а й зберегти тепло в будинку, здоров'я і настрій оточуючих, зовнішню привабливість інтер'єру. Співвідношення ціна / якість не завжди голосують...

 

Які обігрівачі економічні?
Величезний асортимент обігрівальних пристроїв дозволяє покупцям не тільки зменшити витрати на електрику, а й зберегти тепло в будинку, здоров'я і настрій оточуючих, зовнішню привабливість інтер'єру. Співвідношення ціна / якість не завжди голосують про реальну добротності обладнання. Потрібно довіряти тільки перевіреним виробникам, віддавати перевагу високоякісної продукції.
Економія тепла в будинку
Один з найбільш продуктивних на сьогоднішній день ― інфрачервоний обігрівач. Він зможе швидко наповнити теплом певну зону приміщення, у тому числі і об'єкти, розташовані в радіусі дії. Кут проекції променів випромінювачем може коливатися в межах 75-120градусов. При цьому нагріваються спочатку всі предмети кімнати, а вже після ― повітря. Подібний принцип роботи дозволяє істотно зберегти тепло навіть у квартирах з поганими вікнами і не утепленій дверима. Відсутність активного переміщення повітряних потоків виключає виникнення протягів. Тепло зберігається всередині предметів інтер'єру тривалий час, навіть після відключення обігрівача.
Всі відомі моделі обігрівачів 99% споживаної електрики перетворять в теплову енергію. Кількість тепла в кімнаті безпосередньо залежить від величини теплових втрат через вікна, двері, стеля, стіни і підлогу. Обігрівачі конвекційного типу особливо чутливі до даного аспекту, адже нагрівають спочатку повітря, а вже після об'єкти в кімнаті. З точки зору збереження тепла в приміщенні після вимкнення джерела обігріву відмінно зарекомендували себе масляні радіатори, внутрішнє наповнення яких довго зберігає встановлену температуру і передає її корпуса.

 


Економія електроенергії
Мінімальне споживання електрики і постійне тепло в будинку ― мрія кожного власника нерухомості. У цьому аспекті неперевершеними залишаються променисті обігрівачі, які обігрівають локальні зони приміщення. Точно спрямовані промені спрямовуються прямо в предмети меблів, в людину, в стіни і підлогу. Вони передають теплову енергію безпосередньо, без посередництва повітря. Тепло виділяється відразу, а не після прогріву всього повітряного простору. До подібного устаткування відносяться ІЧ-обігрівачі (мікатерміческіе, галогенні, карбонові, кварцові прилади).
Майже всі обігрівачі оснащуються термостатами для автоматичного відключення пристрою при досягненні заданого параметра температури. Тільки цей модуль дозволяє раціонально розподілити використання енергії, що не експлуатувати прилад в постійному режимі, даремно оплачуючи рахунки за електрику.
Збереження здоров'я оточуючих
Раніше більшість опалювальних приладів конструировалось з єдиною метою ― забезпечити швидкий прогрів приміщення, без урахування зміни мікроклімату в просторі. Таке обладнання могло стати причиною пожеж, оскільки мало відкритий нагрівається елемент, продукти згоряння частинок пилу потрапляли в повітря, з'являвся неприємний запах гару.
Сучасні обігрівачі стали більш безпечні та екологічно чисті. Розжарюється елемент надійно упаяний в керамічну пластину, поверхня обігрівальної панелі не нагрівається до високих температур, не зможе викликати опіків при ненавмисному торканні. Пристрої не спалюють кисень у приміщенні і не змінюють параметр вологості. Інфрачервоні побутові обігрівачі рекомендують для дитячих та ігрових кімнат. Корпус і конструктивні елементи приладу виготовлені з нетоксичних матеріалів, навіть при нагріванні вони не змінюють свій фізико-хімічний склад.
Правильно підібраний і встановлений обігрівач не буде пересушувати шкіру людини, не стане причиною теплового удару. Опалювальні прилади підтримують запрограмовані параметри мікроклімату, не несуть негативного впливу на фізіологію людини.
Економія місця в інтер'єрі
Цей пункт особливо важливий для власників невеликих кімнат, коли кожен сантиметр простору має бути грамотно задіяний. Мало кому хочеться постійно наражатися на велику перешкоду посеред квартири у вигляді масивного масляного радіатора або обпалюватися, ненавмисно торкаючись теплової гармати.
Для нечастого використання в житловому приміщенні можна застосовувати мобільні обігрівачі підлогового або настільного типу. Вони досить компактні, легко транспортуються в потрібне місце. Їх можна переставляти з місця на місце, обігріваючи більшу частину простору, а телескопічна підставка дозволить встановлювати потрібну висоту стійки. У теплу пору року або при включеному опаленні в квартирі влаштування додаткового обігріву можна легко сховати в комору.
Керамічні обігрівачі, ІЧ-панелі можуть не тільки заощадити місце в інтер'єрі, а й доповнити обстановку стилем і вишуканістю. Їх можна встановити під вікном, прикривши підвіконням (тільки не конвекційні моделі!), Повісити на стіну, вмонтувати в обстановку ванної кімнати. Достаток колірних рішень дозволить підібрати найбільш підходящий тон до меблів у квартирі. Стельові ІК-пристрої ― знахідка для приміщень, без достатку вільного місця.
Ноу-хау в області опалювальних пристроїв ― плівкові обігрівачі. Вони застосовуються в системах підігріву підлоги, стелі, стін. Монтується подібний пристрій під цементну стяжку, під лінолеум або паркет. Обігрівачі даного типу взагалі не захаращують простір, їх наявність видає тільки м'яке тепло, струмуюче по кімнаті в області дії пристрою. З ними можна створювати утеплені ділянки-килимки, обігрівати холодні кути або віддалені від батареї стіни.
Для додаткового опалення існують плінтусні обігрівачі, які монтуються в підлогове покриття в місцях з'єднання зі стіною, а також обігрівачі-молдинги для віконних прорізів.
Який обігрівач встановити ― рішення індивідуальне для кожного господаря. Головне, щоб пристрій був якісним і довговічним. Питання ціни повинен бути другорядним. Хіба може високоміцний і надійний прилад стояти копійки?

Другие статьи