Корзина
267 отзывов
Економічний обігрівач: огляд виробників
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Економічний обігрівач: огляд виробників

Економічний обігрівач: огляд виробників

На зміну поширеним електричним конвекторам, масляних радіаторів і тепловентиляторам прийшли одні з найекономічніших пристроїв ― інфрачервоні обігрівачі. Вони дозволяють мінімізувати витрату електроенергії без втрати ефективності у теплообміні. Найбіл

 

Економічний обігрівач: огляд виробників
На зміну поширеним електричним конвекторам, масляних радіаторів і тепловентиляторам прийшли одні з найекономічніших пристроїв ― інфрачервоні обігрівачі. Вони дозволяють мінімізувати витрату електроенергії без втрати ефективності у теплообміні. Найбільш продуктивні в плані генерації тепла ― керамічні панелі і мікатерміческіе обігрівачі. Останні з'явилися на споживчому ринку порівняно недавно, тому поступаються першістю керамічним джерелами тепла.
Інфрачервоні обігрівачі
Особливо ефективні дані пристрої для швидкого, але тимчасового обігріву приміщень, для формування в кімнаті локальної зони чітко сфокусованого випромінювання. Монтують ІЧ-панелі на стіни, стелю або встановлюють на телескопічній підставці. Одні з найпопулярніших обігрівачів даного типу ― Eko, Runwin, Beko, UFO, Saturn.
Кондиціонер (інверторний нагрівальний прилад)
Цей унікальний прилад навіть при мінусових температурах навколишнього середовища здатний забирати тепле повітря зовні і через теплообмінник передавати всередину приміщень. Інверторні кондиціонери використовують при необхідності обігріву великих котеджів, адже прогрів потрібного простору здійснюється за 3-4 години.
Найбільш затребувані моделі ― Daikin, LG, Dekker, Samsung.
Мікатерміческій обігрівач
Це новинка в галузі опалювальних приладів. Пристрій здатний ретельно прогрівати всі предмети в радіусі своєї дії, залишаючись при цьому абсолютно холодним. Таємниця ховається в принципі роботи: кілька неметалічних пластин покриті слюдою, генерують ІК довгохвильові промені.
Найнадійнішим і перевіреним представником даного типу обладнання є винахід міжнародного холдингу (Ізраїль, Італія, Китай, Росія) ― Polaris.

 


Керамічна панель
Цей клас приладів ― найпопулярніший і доступний для пересічних споживачів. Неймовірні показники надійності і вишуканий зовнішній вигляд звеличує керамічне обладнання в лідери опалювальних пристосувань. У керамічний теплопровідної і енергозберігаючий корпус поміщена ІК опалювальна плита, стійка до зовнішніх чинників впливу і вібрацій. Керамічна панель з фронтальної частини може виконуватися у вигляді склокераміки або дзеркала, підходити за стилем до будь-якого інтер'єру.
Виробники керамічних панелей, відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку ― НТК Малюк, Атакама, NTES Evolution, Венеція «Біо-конвектор».
З короткого огляду випливає, що найбільш економічними, ефективними, довговічними і ергономічними виявилися керамічні панелі і мікатерміческіе обігрівачі. Правильно підібрані пристрої дадуть 100% результат, незалежно від стану опалювального приміщення. Вибрати потрібний тип обладнання для обігріву допоможе ретельне вивчення технічних параметрів. Ціновий діапазон на сучасні обігрівачі досить великий, але якісний товар коштує чималі гроші. Найдорожчі ― мікатерміческіе обігрівачі, адже в їх конструкції реалізовані останні досягнення науки в галузі генерації теплової енергії та теплообміну.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...