Корзина
286 отзывов
Керамічний обігрівач (інфрачервоний керамічний обігрівач)
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Керамічний обігрівач (інфрачервоний керамічний обігрівач)

Керамічний обігрівач (інфрачервоний керамічний обігрівач)

Обігрів за допомогою керамічних обігрівачів є самими перспективним методом забезпечення тепла в приміщенні. Вони розподіляють теплові хвилі безпосередньо в зоні своєї дії, на обігрівається об'єкт, мають високу продуктивність і мінімальні втрати енерг

Керамічний обігрівач (інфрачервоний керамічний обігрівач)

Обігрів за допомогою керамічних обігрівачів є самими перспективним методом забезпечення тепла в приміщенні. Вони розподіляють теплові хвилі безпосередньо в зоні своєї дії, на обігрівається об'єкт, мають високу продуктивність і мінімальні втрати енергії. ІЧ обігрівачі дозволяють на 40% економити енергоресурси.
Класифікація керамічних обігрівачів (за формою інфрачервоного випромінювача):
• сферичні;
• плоскі;
• порожнисті.
Виготовлені ІЧ обігрівачі із зносостійкого матеріалу, невосприимчивого до механічного / хімічному впливу і різким термальним перепадів. Покриття керамікою дозволяє захистити нагріваються елементи від незворотного впливу вологи і подальшого розвитку корозійних процесів.

 


Розподіл тепла по засобам ІК хвиль увазі нагрівання поверхні в зоні обігріву (стіни, предмети інтер'єру, стать), а не повітряних потоків, які у приміщенні. Використання керамічних обігрівачів гарантує відсутність скупчень пилу і запаху гару, забезпечить збереження тепла безпосередньо внизу біля робочих поверхонь, а не підстелеві просторі.
Керамічний інфрачервоний обігрівач підходить для точкового обігріву, його потужність варто підбирати залежно від квадратури житлових або комерційних приміщень (на 1м² 100Вт).

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...