384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Види карбонових обігрівачів. Огляд

Види карбонових обігрівачів. Огляд

 

Види карбонових обігрівачів

 

Джерела тепла на основі карбонового волокна мають підвищену теплопровідність, ІЧ промені легко і безпечно проникають в тіло людини, швидко зігрівають його. Нагрівач з вуглецю дозволяє в два рази швидше обігріти приміщення, ніж аналоги з металу. Карбонові пристрою не створюють колосальне навантаження ні на електромережу, ні на гаманець споживачів.

В залежності від місця установки карбонові обігрівачі бувають:

ü підлогові. Найбільш поширені побутові прилади. Вони практичні і мобільні. Поворотний механізм дозволяє огорнути м'яким теплом великий простір, виключити перегрів певній галузі. Встановлювати їх можна в будь-якій точці кімнати для короткочасного використання. Моделі без поворотних блоків ставлять на телескопічні стійки;

ü настінні. Застосовуються для обігріву локальної зони (робочий стіл, спальне місце). При монтуванні варто врахувати радіус дії приладу, передбачити чітку спрямованість променів на потрібний об'єкт.

ü стельові. Незамінні для приміщень з маленькими дітьми. Установка на стелю виключить можливість опіків про нагріту захисну решітку. Часто подібний джерело додаткового тепла входить в конструкцію підвісних стель.

 

Як вибрати карбоновий обігрівач

До опалювального сезону ще довго, а ви не можете зігрітися у власному домі? Або ви приїхали на дачу, а моторошний холод не дозволяє нормально зосередитися на роботі? Терміново потрібно придбати карбоновий обігрівач, який за кілька миттєвостей огорне м'якою теплою хвилею не тільки вас, але і навколишні предмети.

Перед походом у магазин потрібно визначитися, який обігрівач вам потрібен з точки зору установки (без поворотного механізму або з ним, настінний або стельовий) і зіставити квадратуру опалювального приміщення з потужністю обладнання.

 

 

Вибір карбонового обігрівача за критерієм монтування

Підлогові джерела тепла без поворотного механізму підходять для невеликих камерних приміщень, оскільки досить компактні. Але обігрівати вони будуть тільки локальну зону, а для більшого радіусу дії їх треба переставляти.

Підлогові карбонові обігрівачі з поворотним механізмом більш масивні і вимагають більше місця. Встановлювати їх слід посередині кімнати, у віддаленості від предметів меблів та інших бар'єрів, що відображають випромінювання.

Стельові карбонові пристрої дають волю фантазії власників приміщень. Головне, встановлювати прилади на потрібній висоті (зіставляти довжину хвиль і висоту стель), враховувати відстань між нагрівальним елементом і головою найвищої людини в приміщенні.

Вибір обігрівача по потужності

Цей показник безпосередньо впливає на швидкість і ефективність наповнення теплом приміщення потрібної квадратури. Карбонові обігрівачі потужністю 1кВт здатні якісно зігріти 10 м2 площі. Якщо обігрів здійснюється у напіввідкритому просторі (альтанки, тераси, балкони) або на вулиці, пристрій обігріє не більше 6 м2. Якщо використовувати прилад у вітряну погоду, показники насичення теплом істотно знизяться. Для ефективного результату вибирати потужність пристрою потрібно за формулою 100Вт/1м2.

Карбоновий обігрівач: поради з безпеки

Інфрачервоний обігрівач з вуглецевим нагрівальним елементом вважається пристроєм підвищеної небезпеки виникнення пожеж. Під час його активної експлуатації елемент нагрівання розжарюється, передає високу температуру захисній решітці, що може стати причиною опіків при випадковому торканні.

   Щоб карбоновий обігрівач не приніс шкоди здоров'ю і не став причиною пожежі, під час його використання дотримуйтесь кількох правил:

  1. Встановлювати прилад подалі від легкозаймистих об'єктів.

  2. Розташовувати обігрівач на відстані не менше 1м від предметів в кімнаті, і не менше 30см від стіни до задньої панелі обладнання.

  3. Не можна розміщувати включений прилад біля розеток.

  4. Не рекомендовано залишати прилад в активному режимі без нагляду або на ніч.

  5. Встановлювати тільки на тверду горизонтальну поверхню.

  6. Не прокладати мережевий кабель під підлоговим покриттям, килимами і пр.

  7. Не сушити взуття та одяг на захисній решітці.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner