Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії

Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії

Карбоновий джерело тепла ― це один з видів інфрачервоних тепло-променевих пристроїв. Обігрівач даного типу відмінно зарекомендував себе серед користувачів, оскільки є надійним і довговічним, безпечним і легко обслуговується. Фахівці позиціонують карб

 

Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії

Карбоновий джерело тепла ― це один з видів інфрачервоних тепло-променевих пристроїв. Обігрівач даного типу відмінно зарекомендував себе серед користувачів, оскільки є надійним і довговічним, безпечним і легко обслуговується. Фахівці позиціонують карбоновий нагрівач як найпрогресивніший і економічний спосіб обігріву простору. Пристрій потужністю 800Вт може зігріти таку ж квадратуру, як масляний радіатор потужністю 1800Вт!


Конструкція карбонового обігрівача
Складається прилад з ергономічного корпусу, в який поміщений відбивач з алюмінію і нагрівальний елемент. Розпечені елементи приховані під захисною решіткою. Корпус може встановлюватися на обертову підставку, що збільшує радіус дії приладу і дозволяє рівномірно прогріти приміщення.
Нагрівальний елемент являє собою кварцову вакуумну трубку, в яку поміщено вуглецеве волокно. Карбонова спіраль огороджена від контакту з повітрям, тому не відбувається спалювання кисню. Трубка також убезпечує волокно від впливу пилу і вологи, продовжує його придатність. Розжарюється елемент обігрівача довговічний і міцний (ресурс роботи ― не менше 100тис годин).
Принцип роботи карбонового обігрівача

 

 


В основі функціонування лежить метод інфрачервоного випромінювання: довгохвильові промені, минаючи нагрів повітряного простору, передають тепло предметам інтер'єру, стінам, людям, а вже після теплова енергія виділяється в повітря. Прогрів приміщення здійснюється швидко і без обґрунтованих теплових втрат. Обертові моделі можуть обігріти досить велику зону, якщо встановити їх на безперешкодному відстані від стін і меблів. Карбоновий прилад може працювати в двох режимах: низького і високого обігріву.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...