Корзина
230 отзывов
Карбоновий обігрівач: переваги і недоліки
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Карбоновий обігрівач: переваги і недоліки

Карбоновий обігрівач: переваги і недоліки

Згідно тестам і дослідженням, проведеним у 2000 році в Японії, карбонові обігрівачі визнані абсолютно нешкідливими для оточуючих. Зараз це одні з найпоширеніших пристосувань додаткового обігріву житлових і комерційних приміщень. Плюси карбонових джер

 

Карбоновий обігрівач: переваги і недоліки


Згідно тестам і дослідженням, проведеним у 2000 році в Японії, карбонові обігрівачі визнані абсолютно нешкідливими для оточуючих. Зараз це одні з найпоширеніших пристосувань додаткового обігріву житлових і комерційних приміщень.
Плюси карбонових джерел тепла
 тривалий термін служби карбонової спіралі;
 висока і швидка тепловіддача. Відбивач з анодованого металу чітко спрямовує ІК хвилі на предмети інтер'єру, виключає їх переломлення і «паразитне» відсвічування. Холодне приміщення прогрівається швидко і якісно.
 нагрівач з вуглецю не сушить повітря і не зменшує концентрацію кисню;
 захищеність нагрівального елементу від проникнення вологи;
 більшість моделей мають вбудований захист від перекидання (автоматичне відключення при перевертанні або перекиданні);
 невисока вартість;
 безшумність;
 компактність і зручність використання.


Мінуси карбонових обігрівачів
• крихкість кварцовою трубки. Потрібно з обережністю експлуатувати обігрівач, захистити його від падінь і різких ударів при транспортуванні;
• неможливість просушувати мокру білизну, засніжені рукавиці та ін.

 

 


3. Види карбонових обігрівачів

Джерела тепла на основі карбонового волокна мають підвищену теплопровідність, ИК промені легко і безпечно проникають в тіло людини, швидко зігрівають його. Нагрівач з вуглецю дозволяє в два рази швидше обігріти приміщення, ніж аналоги з металу. Карбонові пристрої не створюють колосального навантаження ні на електромережу, ні на гаманець споживачів.
Залежно від місця установки карбонові обігрівачі бувають:
 підлогові. Найпоширеніші побутові прилади. Вони практичні і мобільні. Поворотний механізм дозволяє огорнути м'яким теплом великий простір, виключити перегрів певній галузі. Встановлювати їх можна в будь-якій точці кімнати для короткочасного використання. Моделі без поворотних блоків ставлять на телескопічні стійки;


 настінні. Застосовні для обігріву локальної зони (робочий стіл, спальне місце). При монтуванні варто врахувати радіус дії приладу, передбачити чітку спрямованість променів на потрібний об'єкт.
 стельові. Незамінні для приміщень з маленькими дітьми. Установка на стелю виключить можливість опіків про нагріту захисну решітку. Часто подібне джерело додаткового тепла входить в конструкцію підвісних стель.
4. Як вибрати карбоновий обігрівач
До опалювального сезону ще довго, а ви не можете зігрітися у власному домі? Або ви приїхали на дачу, а страшний холод не дозволяє нормально зосередитися на роботі? Терміново потрібно придбати карбоновий обігрівач, який за кілька миттєвостей огорне м'якою теплою хвилею не тільки вас, але і навколишні предмети.
Перед походом у магазин потрібно визначитися, який обігрівач вам потрібен з точки зору установки (без поворотного механізму або з ним, настінний або стельовий) і зіставити квадратуру опалювального приміщення за потужністю обладнання.


Вибір карбонового обігрівача за критерієм монтування
Підлогові джерела тепла без поворотного механізму підходять для невеликих камерних приміщень, оскільки досить компактні. Але обігрівати вони будуть тільки локальну зону, а для більшого радіусу дії їх потрібно переставляти.
Підлогові карбонові обігрівачі з поворотним механізмом більш масивні і вимагають більше місця. Встановлювати їх слід посередині кімнати, у віддаленості від предметів меблів і інших бар'єрів, що відображають випромінювання.
Стельові карбонові пристрої дають волю фантазії власників приміщень. Головне, встановлювати прилади на потрібній висоті (зіставляти довжину хвиль і висоту стель), враховувати відстань між нагрівальним елементом і головою найвищої людини в приміщенні.
Вибір обігрівача по потужності


Цей показник безпосередньо впливає на швидкість і ефективність наповнення теплом приміщення потрібної квадратури. Карбонові обігрівачі потужністю 1кВт здатні якісно зігріти 10 м² площі. Якщо обігрів здійснюється в напіввідкритому просторі (альтанки, тераси, балкони) або на вулиці, пристрій обігріє не більше 6 м². Якщо використовувати прилад у вітряну погоду, показники насичення теплом істотно знизяться. Для ефективного результату вибирати потужність пристрою потрібно за формулою 100Вт / 1м².
5. Карбоновий обігрівач: поради з безпеки
Інфрачервоний обігрівач з вуглецевим нагрівальним елементом вважається пристроєм підвищеної небезпеки виникнення пожеж. Під час його активної експлуатації елемент нагріву розжарюється, передає високу температуру захисної решітці, що може стати причиною опіків при випадковому торканні.


Щоб карбоновий обігрівач не приніс шкоди здоров'ю і не став причиною пожежі, під час його використання слідуйте декільком правилам:
1. Встановлювати прилад далеко від легкозаймистих об'єктів.
2. Розташовувати обігрівач на відстані не менше 1м від предметів у кімнаті, і не менш 30см від стіни до тильної панелі обладнання.
3. Не можна розміщувати включений прилад біля розеток.
4. Не рекомендовано залишати прилад в активному режимі без нагляду або на ніч.
5. Встановлювати тільки на тверду горизонтальну поверхню.
6. Не прокладати мережевий кабель під підлоговим покриттям, килимами та ін.
7. Не сушити взуття та одяг на захисній решітці.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...