Корзина
407 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Обігрівач своїми руками: економимо з розумом

Обігрівач своїми руками: економимо з розумом

Сучасний ринок електроустаткування для генерації тепла радує різноманітністю і необмеженими можливостями. Але ціна іноді радості не приносить, а економити на власному комфорті теж не хочеться. Хочете отримає якісний прилад і трохи заощадити? Чому б н

 

 

Обігрівач своїми руками: економимо з розумом


Сучасний ринок електроустаткування для генерації тепла радує різноманітністю і необмеженими можливостями. Але ціна іноді радості не приносить, а економити на власному комфорті теж не хочеться. Хочете отримає якісний прилад і трохи заощадити? Чому б не змайструвати обігрівач своїми руками?
Кілька способів виготовлення джерел тепла з підручних засобів
Спосіб №1. Самий бюджетний, підходить для приміщень з центральним опаленням. Буде потрібно аркуш звичайного фольги. Розмір полотнища повинен відповідати лінійним параметрах радіатора опалення. Відображає екран варто помістити між батареєю і стіною, направивши теплові промені в кімнату, минаючи нераціональний обігрів стін.


Способ№2. Не вимагає електроживлення, підходить для використання в наметі. Це вдосконалена газовий пальник. Для виготовлення газового саморобного обігрівача знадобиться:
• пальник з невеликим балоном;
• сітка для розсіювання тепла (підійде звичайне металеве сито);
• кріплення з оцинковки;
• заготівля з металевої сітки
За допомогою кріплення з оцинкованої сталі встановлюємо сито на переходнике для балона. З металевої сітки вирізаємо заготовку висотою в 2раза більше сита, але діаметром ідентичну рассеівательному елементу. Мастерим ще один кріплення з оцинковки, проробляємо отвори по всьому периметру (для поліпшення тяги). Подібну насадку надягаємо через перехідник на цанговий або газовий балон.
2 Обогреватель своїми руками: який він?
Бажання виготовити опалювальний прилад самостійно навряд чи має на увазі складні маніпуляції із застосуванням заплутаних схем, купівлю дорогих деталей, технічних модулів. Подібне капіталовкладення буде порівнянно ціною готового виробу.
Обігрівач, виготовлений власноруч, повинен бути:
• безпечним;
• високопродуктивним;
• простим у виготовленні і монтажі;
• економічним (щодо споживання електроенергії);
• компактним.

 

 

 


Всі матеріали, які використовуються для формування обігрівача, повинні бути справні (дроту не перебиті, штекера НЕ розхитані). Струмопровідні компоненти (контакти, вбудовані датчики) повинні бути ретельно заізольовані, щоб пристрій працював бездоганно і безпечно.
Після виготовлення схеми пристрою не варто поспішати і включати його в мережу. Необхідно вимірювати опір приладу, розрахувати потужність. Цей параметр обчислюється за формулою P = I²R (потужність приладу дорівнює квадрату сили струму в амперах, помноженої на показник опір (Ом)). Якщо отримана цифра лежить в допустимих межах, зазначених спеціалізованою літературою, ― обігрівач готовий до експлуатації.


3 Листовий інфрачервоний обігрівач власними руками
Пристрої генерації тепла на основі термостійкою плівки надзвичайно популярні через невимушеності в експлуатації і простоті установки. Не поспішайте купувати плівкові обігрівачі, адже їх можна змайструвати самостійно.
Для цього потрібно:
 листовий пластик (шаруваті паперові полотна) ― 2 аркуша;
 порошок графіту;
 епоксидний клей;
 справний провід зі штекером.
Приступаємо до збірці пристрою:
1. Змішуємо подрібнений графіт з клеєм. Ми отримуємо склеювальний состав- провідник з потрібними показниками опору. Кількість порошку графіту безпосередньо впливає на температуру, вироблювану майбутнім обігрівачем.
2. На лист пластику розміром 1 м² з боку шорсткостей наносимо виготовлений склад широкими хвилеподібними мазками.
3. Листи з'єднуємо за допомогою епоксидного клею.
4. Щоб конструкція не перекосилася, необхідно надійно зафіксувати пластик в дерев'яній рамці.
5. До графітовим провідникам з різних сторін вироби кріпимо клеми з міді.
6. Підключаємо простий терморегулятор, придбаний у магазині радіотоварів. Він дозволить автоматично перемикати режими роботи устаткування.
7. Залишаємо конструкцію до повного висихання. Не поспішайте з включенням ― навіть трохи вологи на струмопровідній доріжці може стати причиною несправності обігрівача.
8. Перевіряємо опір конструкції, розраховуємо потужність. Якщо показники в нормі ― включаємо пристрій в мережу.
Подібне винахід можна вішати на стіну або укладати на підлогу.

4 Саморобний ІЧ-обігрівач зі скла і фольги
Споживати трохи електрики і щедро обдаровувати теплом покликані ІЧ обігрівачі. Ці пристрої дивують простотою конструкції і величезним потенціалом, прихованим в принципі роботи. Обігрівачі даного типу нескладно виготовити своїми руками.
Витратні матеріали:
• скло (2 аркуша однакових розмірів);
•    алюмінієва фольга;
• парафінова свічка;
• герметик;
•    епоксидний клей;
• кабель зі штекером;
• допоміжні матеріали (ватяні палички, шматок тканини для очищення скла).


Алгоритм складання пристрою обігріву:
1. Очистити і знежирити поверхню стекол з усіх боків.
2. Сформувати струмопровідну доріжку: за допомогою палаючої свічки рівномірно наносимо кіптява на одну сторону 2 скляних заготовок.
3. З країв скляної поверхні ватною паличкою видаляємо кіптява (приблизно на 0.5см).
4. З фольги вирізати дві недовгі смужки, сумірні по ширині з струмопровідної поверхнею. Фольга виконуватиме функції електродів.
5. Покласти заготовку вгору стороною, покритої кіптявою. Нанести на неї епоксидний клей.
6. По краях струмопровідної поверхні розкласти електроди з фольги (краю виходять за заготівлю приблизно на 5см).
7. Накрити спорудження другим листом скла, закопчений шар якого повинен виявитися всередині деталі.
8. Ретельно притиснути і склеїти.
9. Краї заготовки обробити герметиком.
10. Заміряти опір, розрахувати потужність пристрою. Якщо показники знаходяться в межах допустимих норм ― включити в розетку і насолоджуватися теплом. Якщо ні ― збирати обігрівач заново. Важливо! Температура нагріву скла тим вище, чим ширше шар кіптяви і менше опір.

Предыдущие статьи