Корзина
267 отзывов
Конвектор «Термія» - ефективне обладнання трансформації теп
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Конвектор «Термія» - ефективне обладнання трансформації теп

Конвектор «Термія» - ефективне обладнання трансформації теп

Для організації системи опалення, незалежної від газового постачання, використовують ефективні і довговічні конвектори «Термія». Це можуть бути одиничні прилади, встановлені для забезпечення додаткового тепла в одній кімнаті або декілька пристроїв, о

 

Конвектор «Термія» ― ефективне обладнання трансформації тепла
Для організації системи опалення, незалежної від газового постачання, використовують ефективні і довговічні конвектори «Термія». Це можуть бути одиничні прилади, встановлені для забезпечення додаткового тепла в одній кімнаті або декілька пристроїв, об'єднаних в єдину систему електрообігріву багатоповерхових будівель або великих котеджів.
Конструкція конвектора «Термія»
Обігрівач складається з:
• перфорованої передньої панелі,
• захисної решітки зі сталі,
• блоку управління з електронним термостатом,
• нагрівального елемента,
• модуля управління і захисту від перегріву,
• датчика температури.


Корпус обігрівача виготовлений з міцних матеріалів, покритий водовідштовхувальним фарбою з порошковим напиленням. Покриття забезпечує надійний захист металевих компонентів від активного розвитку корозії і деформації під вплив кліматичних перепадів (різкі скачки температури, поява конденсату та ін.). Сучасні екологічно чисті оплавлятися емалі стійкі до високих температур, гарантують безпеку експлуатації обладнання, тривалий період його візуальної бездоганності.

 


Конвектори «Термія» бувають настінні, підлогові і плінтусні. Їх відмінна риса ― інтенсивний обігрів, обумовлений унікальною конструкцією приладів: фронтальна панель має велику площу теплообміну, задня стулка конвектора не перешкоджає природному обдуву нагрівального елементу повітряним потоком. Завдяки цьому прискорюється природне переміщення повітряних потоків в приміщенні, забезпечується швидкий прогрів простору по всьому об'єму.


Оснащення конвекторів «Термія»
Залежно від моделей, конвектори «Термія» оснащуються:
 термостатом для попереднього програмування температурного режиму в приміщенні;
 ступінчастим регулятором потужності;
 модулем захисту від перегріву;
 блоком Анти Мороз (захист від заморожування) для підтримки в приміщеннях температури не нижче + 5 / + 7 ° С. Даний модуль дозволяє попередити промерзання дачних будиночків і заміських котеджів, що не розорившись на оплаті рахунків за електрику.

Предыдущие статьи
  • Конвектор Saturn. Виды конвекторов Saturn
    Обеспечить тепло в доме, минимально использовав энергоресурс, помогут универсальные конвекторы Saturn. Это устройства преображения обычного тока в тепло. Они станут незаменимым источником дополнительного тепла или гармоничным элементом...
  • Выбираем конвекторы отопления
    Прежде, чем купить источник тепла, нужно предварительно обдумать все нюансы, связанные с его эксплуатацией: решить, на какое место установить, где восходящие потоки тепла будут беспрепятственно циркулировать, а нисходящие без проблем попадут к...
  • Обогреватели-конвекторы: краткий обзор производителей
    Занимаетесь строительством нового дома? Хотите организовать экономичную и эффективную систему отопления на основе электрообогревателей? Данный обзор поможет определиться с производителем и моделью оборудования.
social-icon
Loading...