Корзина
267 отзывов
Як встановити теплу підлогу своїми руками
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Як встановити теплу підлогу своїми руками

Як встановити теплу підлогу своїми руками

Домашній затишок у всіх асоціюється з теплом і приємним мікрокліматом. Нікому не хочеться відчувати холод у квартирі або на дачі в осінню негоду, зимову холоднечу або весняну сльоту. Обігріти будь-яке приміщення, не зашкодивши здоров'ю мешканців, доп

 

Як встановити теплу підлогу своїми руками


Домашній затишок у всіх асоціюється з теплом і приємним мікрокліматом. Нікому не хочеться відчувати холод у квартирі або на дачі в осінню негоду, зимову холоднечу або весняну сльоту. Обігріти будь-яке приміщення, не зашкодивши здоров'ю мешканців, допоможе сучасний тепла підлога. Це система обігріву, функціонуюча від електрики. На відміну від бюджетних обігрівачів і поширених конвекційних пристроїв, тепла підлога не містить відкритих нагрівальних елементів, не сушить повітря, не впливає на кількість кисню в ньому, не піднімає осіли частинки пилу.


Перш, ніж приступити до монтажу теплої підлоги, варто вибрати його різновид. Існує дві категорії подібних опалювальних систем:
• підлога, утеплений за допомогою самостійної укладання нагрівального елементу (кабелю);
• готові нагрівальні мати (тонка шарувата сітка з уже зафіксованим кабелем і термоізоляцією)
Монтаж системи обігріву на основі простого кабелю


Попередній етап ― підготовка інструментів і робочої поверхні. Знадобляться молоток, зубило, ножиці по металу, разметочная лінійка, дюбель-цвяхи, перфоратор. Варто запастися цементом, піском або вже готовою сумішшю для заливки підлогового покриття.

Окремою темою є установка стрижневої теплої підлоги.


1. Встановити терморегулятор: в стіні на висоті 50см-1м пробити отвір для фіксації блоку управління. Від розподільного щитка до цього місця варто провести кабель живлення (заземлення, фаза і нуль).
2. До підлогового покриття проробити неглибоку бороздочки. У ній фіксуються дві трубки з пластмаси, за однією з яких пускають силові дроти нагрівального елемента, а по другий дріт температурного датчика.
3. Підготувати основу для фіксації нагрівального кабелю: вирівняти поверхню підлоги, стіни по периметру підстави проклеїти демпферної стрічкою, укласти теплоізоляційний шар не тонше 2см. Розподілити арматурну сітку або монтажну стрічку з кроком 0,5м.
4. Зафіксувати нагрівальний кабель. Він укладається змійкою з плавними поворотними переходами, без різких вигинів і переломів.
5. До блоку термостата протягнути силові дроти, подбавши про те, щоб сполучна муфта була надійно схована в бетонній стяжці.
6. Установити датчик температури опалювальної системи підлогового типу. Провід пристрою повинен простягатися між сегментами нагрівального кабелю на 0,5 ― 1м від стіни. Кінець трубки з проводом датчика закривається ізолентою, щоб в неї не потрапляли компоненти розчину.
7. Перевірити опір нагрівального елемента за допомогою тестера. Відхилення від норми має бути в межах, зазначених у технічній документації (не більше 10%).
8. Залити підлогу цементно-піщаною сумішшю. При наявності шаруватої теплоізоляції підлоги товщина стяжки повинна бути мінімум 5см, а в підлоговому покритті з твердою основою ― 3см.
9. Останній етап ― підключення нагрівального кабелю до мережі. До тильній стороні термостата через гвинтові з'єднання підвести дроти живлення і дроти від температурного датчика. Замикає ланцюжок з'єднань електропроводка, які підживлюють всю систему.


Встановлення теплових матів


Технологія монтажу подібного матеріалу майже ідентична установці нагрівального кабелю. Різниця лише в більш зручному розташуванні нагрівального кабелю, вже зафіксованого на термоізоляційної панелі. Потрібно ретельно вирівняти бетонний чорнову підлогу, укласти тепловий мат, покрити його плитковим клеєм і постелити лицьове підлогове покриття.
Невелику штрабу для датчика температури треба вирізати не тільки в стіні, але і частково на поверхні підлоги. Необхідність подібних маніпуляцій викликана меншою товщиною підлоги (на 1-1,5див менше, ніж при кабельної укладанні), в якому застосуємо тепловий мат.
Теплові панелі містять захисну клейку стрічку на нижній стороні. Необхідно стрічку відірвати і розкачати нагрівальний рулон по всьому периметру кімнати. Клейкий шар дозволить надійно зафіксувати пристосування обігріву, виключити зсув сегментів нагрівача.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...