Корзина
286 отзывов
Самостійний монтаж теплої підлоги: типи укладання
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Самостійний монтаж теплої підлоги: типи укладання

Самостійний монтаж теплої підлоги: типи укладання

З кожним роком зростає число охочих утеплити своє житло швидко і ефективно, не захаращуючи простір великими обігрівачами і радіаторами. Електрична тепла підлога дозволяє вирішити відразу кілька проблем: огорнути теплом, рівномірно прогріти весь перим

 

Самостійний монтаж теплої підлоги: типи укладання


З кожним роком зростає число охочих утеплити своє житло швидко і ефективно, не захаращуючи простір великими обігрівачами і радіаторами. Електрична тепла підлога дозволяє вирішити відразу кілька проблем: огорнути теплом, рівномірно прогріти весь периметр кімнати, не забирати істотно квадратуру приміщення, не заважати польоту фантазії власників в питаннях дизайнерського оформлення простору. Тепла підлога можна використовувати в будинках, квартирах, в заміських котеджах, в спортивних клубах і спортзалах ― в будь-яких приміщеннях, де ходять босяком. Простота установки, невимушеність в обслуговуванні і численні різновиди дозволяють легко встановити теплу підлогу своїми руками.
Види теплої підлоги в залежності від конструкції:
• кабельний;
• кабельний з армуючої сіткою;
• плівковий.


Перші два різновиди прогрівають простір, використовуючи принцип конвекції (нагрівають холодне повітря, що опускається вниз). Плівкова тепла підлога огортає м'яким теплом допомогою інфрачервоного випромінювання.
Залежно від типу нагрівального елемента, враховуючи принцип його обігріву, можуть істотно різнитися варіанти установки електричного теплого статі:
• укладання в шар стяжки;
• монтування поверх стяжки;
• установка безпосередньо під підлогове покриття.

Укладання стрижневої теплої підлоги вимагає іншої техніки.


Укладання в шар стяжки


Цей варіант підходить для установки кабельних теплових підлог. При чому це стосується не тільки звичайних нагрівальних кабелів, а й елементів на армованої сітці. Проводять подібне монтування в підлогу лоджій, у ванній кімнаті, на кухні, в житлових приміщеннях.
1. Підготовка підстави: вирівнювання чорнової підлоги.
2. Укладання гідроізоляції.
3. Укладання утеплювача.
4. Монтаж самої системи опалення.
5. Формування невеликого захисного шару стяжки.
6. Установка лицьового підлогового покриття.
Монтування поверх стяжки
Цей спосіб стане незамінним для забезпечення тепла в невеликих приміщеннях з низькими стелями. Товщина підлоги істотно зменшується, оскільки немає потреби укладати додаткові шари бетонної суміші. Крім того, якщо поверхом нижче розташоване утеплене приміщення, відпадає необхідність використання додаткових теплоізоляційних шарів.
1. Вирівняти підлогу.
2. Укласти теплоізоляцію (для приватних будинків та споруд на першому поверсі).
3. Спланувати розгалуженість підлогової системи опалення.
4. Зафіксувати нагрівальні кабелі або теплові мати.
5. Нанести плитковий клей.
6. Облицювати покриття плиткою.


Установка безпосередньо під підлогове покриття


Цей метод установки застосуємо для плівкових систем обігріву, використовуваних інфрачервоні промені для поширення теплової енергії. Тепла підлога можна встановити під лінолеум або ламінат, не здійснюючи капітальні роботи по заміні стяжки (з умовою її цілісності та рівності поверхні). Плівкова тепла підлога можна встановлювати тільки цим способом, під плитку або в стяжку він не підходить, оскільки істотно знижується ефективність поширення інфрачервоних променів, мінімізується їх спрямованість, збільшуються тепловтрати.
1. Укладання утеплювача.
2. Укладання відображає матеріалу (лавсановая плівка, фольгований матеріал).
3. Устілка плівкових електропровідних елементів.
4. Установка гідроізоляції (для приміщень з високою вологістю).
5. Формування фінішного підлогового покриття.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...