Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Монтаж теплої підлоги в дерев'яному будинку

Монтаж теплої підлоги в дерев'яному будинку

Встановлення теплої підлоги в квартирах з бетонною основою підлогового покриття не викличе проблем. Будь-яка стяжка відмінно схоплюється з подібним матеріалом, витримує значні навантаження. Інша справа ― дерев'яні підлоги. Багато спорудах старого...

 

Монтаж теплої підлоги в дерев'яному будинку


Встановлення теплої підлоги в квартирах з бетонною основою підлогового покриття не викличе проблем. Будь-яка стяжка відмінно схоплюється з подібним матеріалом, витримує значні навантаження. Інша справа ― дерев'яні підлоги. Багато спорудах старого зразка вкладалися підлогові покриття з дерева, включаючи лаги та перекриття. Дерев'яна основа не зможе витримати ваги бетонного стягування, тому просто зняти підлогу і залити його бетоном вийде.


Щоб встановити електричний тепла підлога в дерев'яному будинку, варто врахувати кілька аспектів:
 Обігрів підлоги не зможе стати основним джерелом тепла, знадобиться додаткова система генерації тепла (радіатори на стінах, стельові обігрівачі і т.д.).
 У порівнянні з бетоном дерево не може забезпечити високу теплопровідність, температура нагрівальних елементів повинна бути вище.


 Деревина ― легко займистих матеріал, варто подбати про ретельну ізоляції струмопровідних компонентів системи обігріву.
При монтуванні теплої підлоги в дерев'яному підставі потрібно суворо дотримуватися правил електромонтажу, щоб уникнути загоряння. Нагрівальний кабель повинен бути бездоганно заізольований, він не повинен торкатися легкозаймистих матеріалів, місця зіткнення з деревом повинні обшиватися тонким металом або бляхою.


Низька теплопровідність деревини диктує товщину підлогового покриття. Товстий шар настилу призведе до високих енерговитрат, істотно знизить ефективність обігріву. Оптимальна товщина підлогового покриття ― 20-24мм. При монтажі теплої підлоги потрібно виключити підвід нагрівальних елементів в місця установки побутової техніки, масивних меблів. Краще не використовувати м'які підлогові покриття (ковролін, лінолеум), вони мають низьку теплопровідність.

Укладаючи теплу підлогу памятайте про типи укладки.


Щоб тепла підлога не став причиною непоправних наслідків, особливо педантично варто поставитися до вибору автоматичного вимикача. Він координуватиме роботу системи, відключати її від харчування при перевантаження. Для житлових приміщень потужність теплої підлоги не повинна бути вище 80Вт / м².
Установка нагрівального кабелю в дерев'яну підлогу

Вивчаємо електричну теплу підлогу, відгуки про різних продуктах


Даний процес не передбачає виконання стяжки, слідчо, не вимагає тривалого часу на її висихання.


1. Укладання теплоізоляції і шару гідрозахисту.
2. Розподіл матеріалу відбиття (алюмінієва фольга, лавсановая плівка і т.д.).
3. Зробити невеликі віконця (глибина 5-6см) в місцях проходження лаг, місця дотику кабелю і деревини оббити ізоляційним матеріалом.
4. До дерев'яних лагам прикріпити армовану сітку (оптимальний розмір осередків 5 * 5см).
5. Розподілити нагрівальний кабель по потрібній траєкторії, прикріпити його до сітки.
6. Вивести датчик температури до місця кріплення терморегулятора. Струмопровідні елементи датчика і живлять дроти потрібно вести по негорючій основі, в гофрованої труби або використовувати металевий рукав.
У дерев'яному будинку під паркет або ламінат краще не використовувати нагрівальні мати, адже вони більш продуктивні при монтажі в шар плиткового клею.


Інфрачервоні теплі підлоги


Обігріти дерев'яна підлога без особливих витрат на встановлення та експлуатацію дозволяють сучасні плівкові ІК листи. Їх монтаж під силу кожному, хто в змозі забити цвях.
1. Обчислити потужність теплої підлоги.
2. Підготувати поверхню, усунути задирки, гострі краї і виступи. Підмести сміття, покрити грунтом основу.
3. встелили міцний шар тепло- і гідроізоляції.
4. Застелити поверхню відбиваючим матеріалом без застосування алюмінієвої фольги.
5. Скласти план розташування меблів, відзначити на підлозі буферні ділянки.
6. Визначити місце розташування терморегулятора, сформувати штробу в стіні під кабель живлення і під дроти датчика температури.
7. Розрізати термопленку на смуги потрібної довжини (тільки по розмітці з піктограмою ножиць).
8. Розкласти сформовані частини на утеплений підлогу. Плівку варто укладати мідними нагрівальними доріжками вниз, контактами до стіни, де буде вмонтований терморегулятор.
9. Струмопровідні смуги плівки зафіксувати контактними зажимами, заізолювати місця з'єднання проводів і розрізів. В якості ізоляції варто використовувати додаються в комплекті відрізки бітумного матеріалу.
10. У місцях найменшого навантаження закріпити датчик температури. У поверхні підстави для цього краще проробити поглиблення щоб уникнути опуклостей.
11. За допомогою скотча недфіжімо фіксуємо термопленку до теплоотражающей основі.
12. Підключити датчик температури і дроти живлення до терморегулятора.
13. Включити напруга, перевірити з'єднання на предмет іскріння і надмірного нагрівання.
14. Залежно від фінішного підлогового покриття покриваємо верх термопленки шумоподавляющіе підкладкою (для паркету і ламінату), ДВП (під ковролін або лінолеум), технічну пробку в 2мм, теплоотражающие матеріали з твердою прошарком (під керамічну плитку).
15. Змонтувати лицьове підлогове покриття.

Другие статьи