Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Чим цікава карбонова тепла підлога та відгуки про плівкові комплекси

Чим цікава карбонова тепла підлога та відгуки про плівкові комплекси

Інфрачервоні системи обігріву насамперед характеризуються як економні і довговічні комплекси. До того ж, плівкові і карбонові «генератори ІЧ-випромінювань» швидко прогрівають приміщення, при цьому не впливаючи на вологість повітря. Чи відповідають...

 

Чим цікава карбонова тепла підлога та відгуки про плівкові комплекси

 

Інфрачервоні системи обігріву насамперед характеризуються як економні і довговічні комплекси. До того ж, плівкові і карбонові «генератори ІЧ-випромінювань» швидко прогрівають приміщення, при цьому не впливаючи на вологість повітря. Чи відповідають дійсності твердження команд маркетологів і розробників даного продукту?

 

Інфрачервона тепла підлога: відгуки спеціалістовМненія експертів: відгуки про моделях плівкового інфрачервоного теплої підлоги від різних виробників

 

Простота монтажу ― вагомий аргумент на користь придбання плівкового нагрівача. Однак фахівці вводять штучні обмеження на сферу застосування подібних нагрівачів.

 

Так, укладати інфрачервона тепла підлога відгуки не рекомендують у таких випадках:

 

на підготовлену заздалегідь стяжку;
в приміщеннях з високим ступенем вологості;
під плитку.
Межу тим, експерти відзначають, що плівковий нагрівач ― відмінне рішення для обігріву дерев'яної полови. Власник каркасного будинку охарактеризував роботу системи даного класу з позитивного боку:

«У проміжку між смугами і шпунтовані дошкою організовано повітряну прошарок висотою 20 см, а в дошках просвердлені вентиляційні отвори ― все працює справно, приміщення в 25 квадратів прогрівається швидко, перегріву немає».

 

Важливо! Абсолютно всі майстри застерігають новачків: використовувати теплоізолюючі з відбиваючим шаром на металізованої основі заборонено.

Здатність плівкового і карбонового теплої підлоги не зраджувати вологість повітря підтверджена відгуками багатьох споживачів. Власник заміського будинку, що використав ІК підігрів в якості основного джерела тепла, помітив таку особливість:

«У процесі приготування їжі на вікнах у кухні завжди конденсировался пар, який з часом не зникав. Проблему вирішив установкою електричного конвектора. В інших приміщеннях ― сухо і тепло ».

 

Професіонали акцентують увагу на тому, що за експлуатаційними та економічними показниками комплекси ІЧ-підігріву і кабельні аналоги практично не відрізняються. Витрата електроенергії значною мірою зумовлює рівень грамотності і якості монтажу, а також клас терморегулятора. Програмовані пристрої дозволяють економити електрику під час відсутності мешканців.

Лідерами у виробництві плівкових нагрівачів для теплої підлоги фахівці вважають американську компанію Calorique і російську групу компаній K-Technologies (бренд Caleo). Переважна частина відгуків про систему інфрачервоного теплої підлоги, побудованого на базі плівок вищезазначених виробників, містить коментарі такого плану:

пластини працюють справно протягом як мінімум 5 років;
сторонні звуки (тріск) при функціонуванні відсутня;
запах при роботі відсутня;
шар, що ізолює контакти, зберігає свою міцність протягом усього експлуатаційного ресурсу.
Більш доступні продукти виробляють корейські фірми:

Rexva;
Naos;
EXA E & C (ТермоДар і Heat Plus).
Рецензії відзначають, що за якістю роботи продукти цих корпорацій не поступаються фаворитам ринку. Однак середньостатистична довговічність систем на базі доступних продуктів складає близько 3-х років. Вже після першого року експлуатації часто спостерігається вихід з ладу окремих пластин, а в деяких випадках ― і всього комплексу.

 

Карбоновий тепла підлога: відгуки за результатами експлуатацііДелаем висновки: відгуки про теплом поле на основі карбонових стрижнів

 

Стрижневі карбонові мати привертають увагу споживачів за рахунок наявності унікальної властивості ― здатності до саморегуляції потужності теплового випромінювання. Користувачі стверджують, що так звана інтелектуальна складова комплексу функціонує справно. Ось приклад одного з численних тверджень:

«Спочатку не вірив цієї чудотворної маркетингової виверту, але справив перестановку меблів і здивувався, що під нею підлогу дійсно не перегрівається».

Що краще: тепла підлога водяна або електричний обігрів?

 

Крім того, карбоновий тепла підлога відгуки хвалять ще й за невисокі вимоги до складу та процесу укладання стяжки. Адже карбонова система обігріву не боїться пір, що привертають до перегріву звичайного кабельного статі.

 

На основі досвіду експлуатації карбонових теплих підлог власник приватної зробив такі висновки:

 

поверхню підлоги (плитка) набуває приємну температуру вже через 15 хвилин, однак наявність системи підігріву підстави несуттєво впливає на температуру повітря в приміщенні;
плитки, під якими не проходить нагрівач, так і залишаються холодними;
розрахунки за два місяці показали ― система економічніше на 17-20% аналогічного по потужності кабельного мату.
Основна частина продажів цього сегмента ринку припадає на продукти фірм:

K-Technologies (бренд Unimat);
Felix (бренд Excel);
RHE.
Переважаюча частина відгуків про інфрачервоному карбоновому теплом поле Unimat носить позитивний відтінок. Дві моделі, Rail і Boost, досить непогано справляються з покладеною на них функцією протягом тривалого часу. В результаті неправильного монтажу система нерідко відмовляє в зволожених приміщеннях на тривалий проміжок часу. Імовірність відмови стрижнів і прогара з'єднують провідників мала.

 

Настільки ж непогано зарекомендували себе і графітові стрижневі конструкції Excel. Термомати від RHE не відрізняються високою довговічністю: слабкі місця ― контакти стрижнів з з'єднує проводом.

 

Досвідчені майстри застерігають споживачів про наявність підробок відомих брендів в роздрібній мережі, термін роботи яких обчислюється кількома місяцями, що зводить нанівець всі зусилля по обов'язковій процедурі укладання стяжки.

 

Висновки

 

Моніторинг думок про плівкових нагрівачах дозволяє зробити наступні висновки:

 

плівкові ІЧ-нагрівачі не рекомендується монтувати під плитку, у вологих приміщеннях і на стяжку; разом з тим ― це відмінний спосіб організувати підігрів дерев'яної підлоги;
система, як і комплекс на основі карбонових стрижнів, не сушить повітря;
Calorique і Caleo ― продукти класу преміум, що функціонують належним чином як мінімум 5 років;
Rexva, Naos, ТермоДар і Heat Plus ― доступні моделі, ресурс роботи яких частіше обмежується 2-3 роками.
Аналіз відгуків про стрижневих карбонових теплих підлогах показав, що:

система дійсно має властивість самостійно регулювати потужність залежно від градієнта температур в певному місці;
комплекс надає несуттєвий вплив на температуру навколишнього повітря;
споживання електрики на 20% нижче, ніж у системи з кабельними матами;
продукція під брендами Unimat і Excel володіє належною якістю, але при цьому слід остерігатися підробок.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner