Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Сучасні вироби з дерева ― пиломатеріали

Сучасні вироби з дерева ― пиломатеріали

Сучасні вироби з дерева - пиломатеріали Цю сторінку переглянуло 301 чол. Лісопильні вироби вже жодне століття застосовують для влаштування різних будівельних конструкцій. Протягом цих довгих років майстри крок за кроком вчилися робити дерев'яну...

 

Сучасні вироби з дерева ― пиломатеріали

 

Лісопильні вироби вже жодне століття застосовують для влаштування різних будівельних конструкцій. Протягом цих довгих років майстри крок за кроком вчилися робити дерев'яну продукцію все краще і досягли високих результатів. Сучасні вироби з дерева ― це великий асортимент дощок, брусів, брусків, та інших пиломатеріалів.

 

 

На будівництві не обійтися без цих виробів на етапі підготовчого періоду, при базових роботах, а також оздоблювальних операціях. Дерев'яна продукція йде на опалубку, створення перегородкових конструкцій, міжповерхових перекриттів, монтаж покрівельних споруд. Пиломатеріали www.pilomaterial-29.ru застосовуються для підшивки даху, облаштування статевих настилів, виготовлення віконних блоків.

 

Завдяки сучасному обладнанню, виконаному за новітніми технологіями, вироби з дерева виробляються по точним розмірам. Можлива ретельна обробка заготовок. У процесі викроювання колод і їх розпилювання виходять вироби різної якості. Продукція сортується за зовнішнім виглядом і укладається в штабелі. Ціна виробам присвоюється залежно від їх сорту і ступеня обробки.

 

Наприклад, мінімально оброблена дошка відноситься до не обрізної продукції і коштує вона дешево. Такі напівфабрикати досить затребувані при будівельних роботах. Добре оброблена дошка з гладкою поверхнею і чіткими геометричними гранями називається обрізний. Вона за вартістю дорожче не обрізної дошки.

 

Ціноутворення залежить від декількох факторів. Порода деревини, а також відсоток вологості вироби сильно впливає на вартість пиломатеріалу. Хвойна продукція зазвичай набагато дешевше листяної. Тому хвойна деревина широко застосовується в будівельній індустрії

 

Підлогова дошка  вагонка йдуть на оздоблювальні роботи для обшивки стін, стелі, підлоги всередині будинку. Деякі люди для оформлення модного інтер'єру набувають цінні породи дерева. Всіляка структура дощок гармонує з різними сучасними матеріалами, використовуваними в дизайні.

 

Для втілення в життя яких архітектурних рішень використовується брус. Завдяки його технічним і декоративним характеристикам, з'являється можливість збірки різноманітних конструкцій. У сьогоднішні дні виробляють такі сучасні матеріали, як імітацію бруса, блок-хаус. Обробивши будинок такими виробами, його не відрізниш від бревенчатой ​​споруди.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner