Корзина
407 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.           Одним з найбільш розкішних і дорогих матеріалів для зовнішнього облицювання будівель є клінкерна плитка. Тим не менш, вона користується досить високим попитом серед спожива

 

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.

 

          Одним з найбільш розкішних і дорогих матеріалів для зовнішнього облицювання будівель є клінкерна плитка. Тим не менш, вона користується досить високим попитом серед споживачів завдяки тому, що вона є дуже міцною і зносостійкою, стійкою до впливу зовнішніх атмосферних чинників (води, морозу, сонячного випромінювання та інших), а також дуже практичною і естетично привабливою.

 

Цей матеріал виготовляється зі спеціальної тугоплавкої сланцевої глини, яка при виробництві проходить випалення при температурі близько 1200-1300 градусів, завдяки чому вона і набуває високу міцність. Для укладання клінкерної плитки використовується два способи: «сухий» і «мокрий».

 

 

Мокрий спосіб найчастіше використовується при укладанні звичайних плиток і передбачає їх кріплення за допомогою спеціального клейового складу. Сухий же спосіб найчастіше застосовується для закріплення термопанелей з облицюванням у вигляді плиток з клінкеру. При мокрому способі укладання монтаж плиток проводиться поштучно. Тобто, по черзі окремі елементи закріплюються на правильно підготовленої поверхні за допомогою спеціального клейового складу. До клейовому складу висуваються такі вимоги, як високий рівень адгезії з плиткою і поверхнею (оздоблювальний матеріал є досить важким), а також волого-і температуростойкость.

 

Найчастіше ще до установки оздоблювального матеріалу на стіну кріпиться спеціальна підкладка з утеплювача, яка фіксується по всій площі фасаду за допомогою саморізів. Після цього вона армується за допомогою монтажної сітки, і до неї кріпиться плитка.

 

«Мокрий» спосіб монтажу клінкерної плитки дозволяє забезпечити високу міцність, надійність і довговічність облицювання, проте він набагато більш трудомісткий порівняно з «сухим».

 

При використанні «сухого» способу монтажу використовується не звичайна клінкерна плитка, а спеціальні термопанелі, які складаються з утеплювача (пінополістиролу) і спеціальних плит, які мають облицювання у вигляді клінкерної плитки. У комплекті з такими панелями поставляються і всі кріпильні елементи, необхідні для монтажу виробів.

 

Термопанелі кріпляться безпосередньо до поверхні стін (або, якщо вони нерівні ― на спеціальний каркас) за допомогою дюбелів і саморізів. До достоїнств «сухого» способу монтажу клінкерної плитки слід віднести зручність і високу швидкість монтажу, однак термопанелі коштують ще дорожче, ніж звичайна клінкерна плитка.

Предыдущие статьи