Корзина
409 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Коротко про плитку. Як обирати

Коротко про плитку. Як обирати

Коротко про плитку.   Сьогодні вже нікого не здивуєш плиткою. Її варіацій за формою, кольором, призначенням, матеріалом виготовлення безліч. Підлогова плитка - одна із затребуваних видів плит за призначенням. Як облицювальний матеріал вона дуже прив

 

Коротко про плитку.

 

  Сьогодні вже нікого не здивуєш плиткою. Її варіацій за формою, кольором, призначенням, матеріалом виготовлення безліч. Підлогова плитка ― одна із затребуваних видів плит за призначенням. Як облицювальний матеріал вона дуже приваблива за зовнішнім виглядом і володіє чудовими експлуатаційними характеристиками. Керамічна плитка за способом виробництва ділиться на два види: пресована і екструдована. Також існує керамічна плитка керамомагніт.

 

 

Пресовану плитку виробляють на спеціалізованому обладнанні (гідравлічних або колено- важільних пресах). Для виготовлення складається спеціальна робоча суміш в спеціально рецептурою. До складу рецепта основними компонентами є (тугоплавкі і легкоплавкі глини, коалін) і спеціальні добавки. Добавками для суміші служать польовий шпагат, кварцовий пісок, скло і різні реагенти ― разжижители, поверхнево-аківние добавки, отощающие компоненти).

 

 Екструдовану плитку виготовляють за допомогою продавлювання вихідної пластичної маси через спеціальне формує отвір головки екструдера заданої геометрії, тільки після цього здійснюють її різання і випал.

 

Особливу популярність завойовує підлогова плитка з керамограніта. Керамограніт отримують з різних сумішей високоякісних глин, в який обов'язково додають польовий шпат, кварц, окису різних металів і натуральні мінеральні барвники. При виготовленні такої плитки температура приготування досягає до 1300 ° C) і виявляється додатковий тиск (прес ― до 450кг / см) .Цей процес виробництва гарантує майже ідеально рівну поверхню.

 

До позитивних якостей характеристики керамогранітних плитки відносяться міцність від 30 до 50 років, не утворюється на поверхні плитки відколів і тріщин, ніж зберігає гарний зовнішній вигляд. Також для такого матеріалу існує істотний вибір малюнків і забарвлень, також можна підібрати плитку під «камінь» або «дерево». Невибаглива у догляді ― досить використання вологої ганчірочки. Така плитка морозостійка, влагоустойчивая і стійка від хімічних складів. Дане підлогове покриття володіє екологічністю, так як в процесі виробництва використовують тільки природні матеріали і тому не виділяється шкідливі речовини при експлуатації.

 

 Також у керамогранітних плитки присутні і недоліки. До них відноситься те, що через те, що такі підлоги слизькі, то часто отримують травми. Також такі підлоги холодні.

Предыдущие статьи