Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вибір сантехніки.

Вибір сантехніки.

Вибір сантехніки. Починаючи робити ремонт, ми починаємо замислюватися про види сантехніки. До вибору сантехніки варто підійти з усією відповідальністю, оскільки від якості вибраного матеріалу залежить на скільки довго прослужить сантехніка. До...

 

Вибір сантехніки.

 

Починаючи робити ремонт, ми починаємо замислюватися про види сантехніки. До вибору сантехніки варто підійти з усією відповідальністю, оскільки від якості вибраного матеріалу залежить на скільки довго прослужить сантехніка. До сантехніки відносяться крани, раковини, унітази, ванна, різні види труб, душова кабіна. Розглянемо по подробней крани ― змішувачі. Основним призначення кранів є подача і змішання водопровідної води. За призначенням крани ділять на кілька видів:

- Для раковин, умивальників і біде,

- Душовий змішувач зі шлангом,

- Єдиний змішувач, що має конструкцію, яка дозволяє його носика знаходитися як над раковиною, так і над ванною.

 

 Для побуту застосовують два види даних приладів ― кран кульовий сантехнічний і вентильний. Кульові змішувачі виглядають дуже стильно, що вносить лепту в декор інтер'єру. Так само вони дуже прості в управлінні ― достатньо тільки підняти єдину ручку вгору і злегка повернути вправо або вліво, завдяки чому налаштується необхідна температура. Також він досить легко і швидко перекриває воду при відключенні. Даний вид змішувачів одноважельною. Виробляють його з латуні. У даних моделях картриджі є кульові або керамічні. У кульових картриджах знаходяться різного діаметра отвору.

 

 

Чим більше таких отворів, і чим більше вони, тим картридж більш стійкий до жорсткої воді. Принцип дії роботи приладу дуже простий: через два клапана і подпружінени сідло вода потрапляє в кулю ― змішувач всередині кулі. Куля прикріплюється до клапана при помощ гнездаі накидної гайки, в якій вмістилися тефлонові ковпачки (ущільнювачі і сальник). Завдяки цьому забезпечується легкість обертання регулятора і герметичність. Через великий отвір потік води виходить назовні через вилив.

 

Кульові змішувачі з керамічними картриджами складається частіше з двох, рідше з трьох керамічних дисків, які проходять спеціальну ультразвукову шліфовку. Результатом такої шліфовки служить сполучення дисків на молекулярному рівні, при з'єднанні вони тримаються немов прімагніченние і їх дуже важко роз'єднати. Керамічні картриджі самі тихі, не люблять піску.

 

Якщо використовувати фільтри, їх термін служби можна збільшити до 10 років. Недоліком для кульових змішувачів служить чутливість кулі до корозії, так само швидко зношуються прокладки і ущільнення. Від води хлорованої псується прокладки пластикові і тоді змішувачі починають давати текти.

Другие статьи