Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вибір сайдінга. Чим керуватися

Вибір сайдінга. Чим керуватися

Вибір сайдінга. Зовні будь-яку будівлю може багато про що розповісти. Адже зовнішній фасад будівлі є його візитною карткою. І не маловажну роль відіграє вибір фасадних матеріалів. В основі фасадного матеріалу широко поширений сайдинг. Сайдингом...

 

Вибір сайдінга.


Зовні будь-яку будівлю може багато про що розповісти. Адже зовнішній фасад будівлі є його візитною карткою. І не маловажну роль відіграє вибір фасадних матеріалів. В основі фасадного матеріалу широко поширений сайдинг. Сайдингом називаються пластикові стінові панелі (ПВХ) для зовнішньої обробки будівлі. Цей матеріал є нетоксичним і з точки екології безпечним. Його стійкість до непогодних умовам дуже висока (витримує температуру від -50 до + 60С), що дозволяє його використання для зміцнення дерев'яних конструкцій проти пожежі. Даний матеріал можливо застосовувати для будь-яких фасадів. Сайдинг нетоксичний і негорючий і стійкий до атмосферних явищ, не змінює свій колір.

 


Оскільки сайдинг є облицювальним матеріалом, то у нього існує кілька видів, які поділяються за матеріалами: цокольний, цементний, вініловий, алюмінієвий, сталевий. Розглянемо більш детально деякі з видів матеріалу.


Алюмінієвий сайдинг за останній час почав набирати популярність як порівняно недорогий і високотехнологічний вид матеріалу, що має широкий спектр декоративних можливостей. Він підходить для обробки будинку і промислових будівель. Вага його панелей складає всього (1,7кг / кв.м), що в свою чергу позоляет застосовувати для облицювання багатоповерхового будинку. Цей вид сайдинга виготовляється на основі алюмінію.


До позитивній стороні можна віднести: матеріал дуже легкий по вазі, не іржавіє, щодо довговічний. Оскільки зверху покривають його спеціальним складом, основою якої служать полімери, то це дає панелям можливість випускати їх імітацією під різну структуру і колір. Також при бажанні панелі можна пофарбувати фарбами. Володіє вогнетривкістю, що дозволяє матеріалу довгий час не піддаватися корозії і гниття. До недоліків алюмінієвого сайдинга можна віднести те, що він не володіє ударопрочностью і те, що сировина для його виготовлення імпортується. Також розглянемо не менш популярний вініловий сайдинг. Його найчастіше використовують для облицювання фасаду будинку. Також перебуває застосування цього матеріалу в реставрації, маскуванню будівельних вад. Його виготовляють з двошарових вінілових панелей. До складу входить більше 80% полівінілхлорид (ПВХ) від загальної основи.

 

Для поліпшення його хімічних і фізичних властивостей використовують такі речовини, як модифікатори, барвники, стабілізатори та інші.


До переваг вінілового сайдинга можна віднести: стійкість до помірних механічних пошкоджень і подряпин, немає ефекту лущення, розтріскування і розшаровування, термостійкість (здатний витримати температуру від -50 до + 50С), при якісної установки термін служби може складати до 50 років.


До недоліків можна віднести те, що він не зберігає тепло.

Другие статьи