Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Сяючі фарби. Новий погляд на інтер'єр

Сяючі фарби. Новий погляд на інтер'єр

Сяючі фарби. Новий погляд на інтер'єр     Сяючі фарби - простий і приголомшливий спосіб перетворити будь-який інтер'єр: вдень одна картина, а з настанням темряви всі перетворюється. Стіни розцвічують дивовижні квіти, самі собою світяться посуд та...

 

Сяючі фарби. Новий погляд на інтер'єр

 

    Сяючі фарби ― простий і приголомшливий спосіб перетворити будь-який інтер'єр: вдень одна картина, а з настанням темряви всі перетворюється. Стіни розцвічують дивовижні квіти, самі собою світяться посуд та аксесуари або просто горщики для рослин. Тільки уявіть ту бурю емоцій, яку ви будете відчувати кожен вечір, і ті буремні враження, які випробують ваші гості.
   Світна фарба ― продукт не новий, але не особливо популярний, оскільки він вважається не зовсім класичним способом декорування. І даремно! Ця фарба підходить, як для громадських закладів, так і для житлових будинків, квартир. Потрібно тільки ненадовго включити фантазію.


               Що почитати на етикетці


Вибір. Світна фарба випускається абсолютно для всіх видом поверхонь ― бетон, дерево, скло, залізо, пластик і багато іншого. Одні виробники поділяють свій продукт по класах, інші випускають універсальні покриття. Тому варто уважно ознайомитися з етикеткою, перш ніж брати ну чи іншу фарбу.

 

 


Ефективність. Вся люмінесцентна або світиться фарба працює за одним принципом ― вдень вона вбирає в себе сонячні промені, щоб світитися в темряві. До речі, з неоновими лампами ця фарба «працює» постійно, незалежно від кількості накопичився кольору. До речі, одна фарба світиться 6-8 годин, інша (по завіреннях виробників) до 24. Все залежить від складу і кількості пігменту ― цей момент також варто вивчити на упаковці.


Безпека. Світна фарба абсолютно нешкідлива для здоров'я, оскільки в ній немає нічого особливого, крім люмінесцентних пігментів ― вони безпечні і не виділяють отруйні речовини. Але якщо ви раптом засумніваєтеся в якості ― не соромтеся взяти сертифікат у продавця. До речі, тому краще брати фарбу перевірених виробників.


               Застосування


   Наноситься світиться фарба точно так само, як і будь-яка інша ― на рівну, загрунтовану поверхню, але бажано в 2-3 шари.


     Звичайно, не у всіх містах можна знайти гідний вибір світиться фарби, але зараз її досить просто купити в інтернеті і замовити доставку, виходить не дуже дорого, тільки доведеться почекати кілька тижнів. Але це того варте!

Тільки уявіть, що ваш балкон може стати справжнім казковим садом з Аватара, а кафе в нічний час повністю перетворитися, адже люмінесцентною фарбою можна виділяти окремі деталі інтер'єру.

Другие статьи