Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Маркування шпалер ― ці загадкові знаки

Маркування шпалер ― ці загадкові знаки

Маркування шпалер - ці загадкові знаки    Шпалери - найбільш безпрограшний, шикарний і одночасно доступний варіант перетворення кімнати і всього будинку. Шпалери дозволяють вписатися в будь-яку кошторис і підійти до кожного інтер'єру, адже...

 

 

Маркування шпалер ― ці загадкові знаки

 

   Шпалери ― найбільш безпрограшний, шикарний і одночасно доступний варіант перетворення кімнати і всього будинку. Шпалери дозволяють вписатися в будь-яку кошторис і підійти до кожного інтер'єру, адже різноманітність цих полотен не тільки надихає, але іноді і відверто шокує ― так складно вибрати варіант, який би сподобався всім членам родини. А крім того, потрібно ще й переконатися, що за складом і призначенням, вподобаний варіант, підійде до конкретної кімнаті і умовам. Але як це зрозуміти і полегшити собі життя? Елементарно! Маркування та поради на упаковці шпалер розповідають навіть більше, ніж потрібно.

 

 


   Наприклад, вибравши шпалери з візерунком (квіти, орнамент і тд) необхідно відразу ж знайти на етикетці таку величину, як довжина раппорта. Це ні що інше як відстань між повторяющими елементами. Відповідно, чим воно більше, тим більше буде витрата шпалер, а це безпосередньо впливає на вартість ремонту. А крім того, допомогу в поклейке надають стрілочки ― вони вказують, як відносно один одного повинні розташовуватися полотна. Якщо ж намальовано стрілочки і разом з нею вказана цифра 0, значить полотна розташовувати можна як завгодно. До речі, майте на увазі, що стрілка Завжди вказує в стелю!
Але повернемося безпосередньо до маркування. Шпалери виготовляють і спеціально для різних поверхонь, про що також говорить відповідне маркування:


Передпокій, коридор ― Б, А, ВВ, ПВ, РВ, СТР, СТЛ
Вітальня ― Б, А, ВВ. ПВ, ТКС, СТР, СТЛ
Спальня ― Б, А, ВВ, ПВ, ТКС, СТР, СТЛ
Дитяча ― Б, ВВ, СТР, СТЛ
Кухня ― ВВ, ПВ, РВ, СТР, СТЛ
Ванна ― РВ, СТЛ
Стеля ― ВВ, СТР, СТЛ

   Про склад ваших шпалер розкажуть зовсім інші літери:
А ― акрилові
Б ― паперові
ВВ ― спінений вініл
ПВ ― плоский вініл
РВ ― рельєфний вініл
ТКС ― текстильні шпалери
СТР ― структурні шпалери під фарбування
СТЛ ― стеклообои

   Так відразу стає зрозуміло, які «підводні камені» можуть чекати під час поклейки шпалер, і як доглядати за тим чи іншим полотном.
― Миються дозволяють чиститися себе водою і слабким мильним розчином, але погано «розлучаються» з жирними плямами.
― Зносостійкі можна мити водою і губкою, щіткою і миючими засоби без побоювання пошкодити їх. Крім звичайних плям, частково видаляються свіжі жирні плями
― Самоклеючі покриті клеєм з виворітного боку, щоб активувати його властивості, шпалери необхідно намочити
― Східчасте вирівнювання, коли у кожного полотна малюнок зміщується буквально на половину узору
― Зсув малюнка ― висота зсуву малюнка (см)
― Реверсивне наклеювання, коли полотна розташовуються один до одного до верх ногами

Другие статьи