Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Навіщо потрібна друга вхідні двері

Навіщо потрібна друга вхідні двері

Навіщо потрібна друга вхідні двері      Другі вхідні двері - спірне елемент, необхідність якого одні переоцінюють, а інші навпаки - недооцінюють. Наприклад, навіщо потрібна ще одна вхідні двері, коли перша досить міцна? Але не все так просто,...

 

Навіщо потрібна друга вхідні двері

 

     Другі вхідні двері ― спірне елемент, необхідність якого одні переоцінюють, а інші навпаки ― недооцінюють. Наприклад, навіщо потрібна ще одна вхідні двері, коли перша досить міцна? Але не все так просто, адже друга двері вирішує зовсім інші проблеми.
     Додаткова теплоізоляція. На жаль, жодна двері не може впоратися з такою проблемою, як промерзання. З цим стикаються власники приватних будинків, де на вхідних дверях з боку будинку взимку з'являється паморозь. Справитися з цією напастю може лише додаткова вхідні двері. А між тим, промерзання здатне зіпсувати навіть найдорожчу і добротну двері. Однак, встановивши ще одну, ситуація кардинально змінюється за рахунок прошарку теплого повітря.

 


     Шумоізоляція ― додаткова шумоізоляція ніколи не буде зайвий, ні в приватному будинку, ні в багатоквартирному. Другі двері частково вирішує питання галасливих сусідів і пробуджень від ходіння гостей по під'їзду.
     Додатковий захист. Одні двері добре, а дві захищають будинок вдвічі надійніше і це абсолютно логічно. Грабіжникам набагато складніше впоратися з двома замками і багато хто просто не ризикнуть витрачати на це додатковий час. А крім того, друга вхідні двері можуть і відвернути увагу. Наприклад, якщо зовнішня двері не сама «багата» та приваблива, а вже внутрішня двері найбільш сучасна і зміцнена.


     Мабуть, до єдиним мінусів другого вхідних дверей, можна віднести лише зменшення корисного простору, оскільки вона неминуче з'їдає дорогоцінні сантиметри. Тому встановлювати чи ні другий вхідні двері, вирішувати виключно кожному, виходячи з потреб і можливостей.

Другие статьи