Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Що таке ИЗОДОМ?!

Що таке ИЗОДОМ?!

Що таке ИЗОДОМ «Що нам коштує будинок побудувати - намалюємо - буде жити ..»      Ось, якщо б і в дійсності отримати власний заміський будинок було так просто. Але будівництво займається набагато більше часу, ніж хотілося б. Але сучасні системи...

 

 

Що таке ИЗОДОМ

 

«Що нам коштує будинок побудувати ― намалюємо ― буде жити ..»

 

     Ось, якщо б і в дійсності отримати власний заміський будинок було так просто. Але будівництво займається набагато більше часу, ніж хотілося б. Але сучасні системи на те й Інновації, щоб втілювати мрії в реальність.
      Система незнімної опалубки ИЗОДОМ ― у кілька разів прискорює процес зведення будинку, значно здешевлення його вартість, але головне, що результат ― перевершує навіть всіма улюблені цегляні будинки.


Що ж таке ИЗОДОМ?


     ИЗОДОМ ― тверда незнімна опалубка з пінополістерол самозагасають. Вихідний матеріал складається з повітря і полімеру-полістиролу, який частково використовується у виготовленні одноразового посуду, а значить ― абсолютно безпечний для людини. Конструкція створена за принципом «Лего» і кожен блок щільно входить в поруч стоїть.

 

 


     У блоки Изодом потім встановлюється арматура і заливається бетон, і виходить ― повноцінна монолітна стіна. По міцності стіни, зведені за цією технологією, не поступаються цегляним, а вкладаються в 10 разів швидше. При цьому зводити будинки з системою Изодом можна і взимку.
Переваги ИЗОДОМ


     Високий ступінь теплозбереження. За рахунок того, що стіна складається не тільки з бетону, але і з пінополістиролу, будинку стає значно тепліше. Так, витрати на опалення скорочуються на 3-4 рази в порівнянні з будинками цегляними і навіть дерев'яними. Такі стіни можна назвати своєрідним термосом, яка не дає теплу вийти назовні.
     Низька вартість. Витрати з системою ИЗОДОМ на зведення стін скорочуються в 1,5 рази в порівнянні з будівництвом аналогічної стіни їх цегли.
До того ж економія відбувається і за рахунок установки полегшеного фундаменту, оскільки вага будинку значно зменшуючи за технологією ИЗОДОМ.


     Стійкість. Блоки ИЗОДОМ абсолютно пожежобезпечні, а крім того вони не схильні нападкам грибка, цвілі і комах.


     Додамо, що система незнімної опалубки ИЗОДОМ далеко не новинка, а технологія перевірена часом і більше того ― підтверджена всілякими ГОСТами. До речі, навіть в Приморському краї є компанії, які займаються виробництвом даної системи і надають супутні послуги з консультації і розрахунку кінцевої вартості будинку.

Другие статьи