Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Як утеплити квартиру? Теплозберігаюча плівка - ефективний помічник

Як утеплити квартиру? Теплозберігаюча плівка - ефективний помічник

Як утеплити квартиру? Теплозберігаюча плівка - ефективний помічник      Як зробити квартиру більш теплою? Для початку, зрозуміло, необхідно усунути «лазівки», через які вивітрюється тепло. Буквально десятиліття тому тепловтрати було моторошними...

 

Як утеплити квартиру? Теплозберігаюча плівка ― ефективний помічник

 

     Як зробити квартиру більш теплою? Для початку, зрозуміло, необхідно усунути «лазівки», через які вивітрюється тепло. Буквально десятиліття тому тепловтрати було моторошними через дерев'яних вікон, які пропускали протяги. Пластикові склопакети тепер не пускають вітру в будинок, однак є можливість знизити енерговтрати ще на цілих 40%!


   Ми вже розповідали про еноргоеффетвіних вікнах, скла яких покриті особливим складом, який відображає певні промені (тепло) назад в приміщення, не пропускаючи їх у поза. Однак, це спеціальні склопакети.


Так як же знизити тепловтрати у пластикових вікон? Енергоефективна плівка дозволяє зберегти в приміщенні близько 40% тепла. Для квартири, це значна цифра. Можливо, до установки плівки ці цифри здадуться непомітними, оскільки по-іншому ніколи й не було, але зате в люті холоди будинку буде відчутно комфортнішим.

 


     Додаткова перевага плівки в тому, що вона не тільки не випускає тепло в морози, а й відбиває промені в спеку, не девая приміщенню перегрівається. Іншими словами: тепло в холоди і приємна прохолода в спеку.
     Чому ж енергозберігаюча плівка зберігає тепло? Просто вона відображає інфрачервоні промені ― внутрішнє тепло, але пропускає промені сонячні (ззовні). Крім цього, енергоефективна плівка володіє і іншими перевагами:
― Не допускає запотівання вікон
― Блокує шкідливі УФ промені
― Створює в будинку комфортний мікроклімат


     Структура. Теплозберігаюча плівка дуже тонка ― всього пара нанометрів і все-таки вона має багатошарову структуру ― на кожен шар нанесено спеціальний склад кераміки або металу. Саме ці матеріали і надають плівці настільки потрібні властивості.


Теплозберігаюча плівка одночасно ефективна і практична:
― Можна наклеїти самостійно
― Плівка коштує дешевше склопакетів з аналогічними властивостями
― Не впливає на прозорість
     Додамо, що теплозберігаючі плівки вже кілька десятиліть активно використовують у США і Європі, проте в Росії вони поки не настільки популярні, але це ― справа часу. Не варто чекати, поки вся країна «розкуштує» енергоефективні плівки, краще стати першими: почати економити на опаленні та зробити свій будинок тепліше і затишніше.

Другие статьи