384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Віді підкладок - кладемо гладко.

Віді підкладок - кладемо гладко.

 

Віді підкладок ― кладемо гладко.

 

Вибираючи милий оку вигляд паркету або ламінату, як правило, мало хто так само ретельно вибирає підкладку. А між тим, саме від неї залежить звукоізоляція і головне ― як довго прослужити підлогове покриття. Тому необхідно знати, що існують різні види підкладок і правила їх укладання, і ми все це дізнаємося.

Пінополіетилен. Найпоширеніший і дешевий варіант на сьогоднішній день. І характеристики його досить гарні: висока вологостійкість і теплоізоляція, а крім того, матеріал не схильний до зараження бактеріями і грибками. Може мати захисний шар фольги, що підсилює теплоізоляцію. Мінус у тому, що з годиною пінополіетилен ущільнюється і деформується, тобто в покриття можуть з'єднання явитися невеликі «провалили». Для більшої гідроізоляції бажано постелити поліетилен. Крім того, таку підложку не бажано використовувати на великих площах.

Пробкова підкладка. Натуральний, екологічно чистий матеріал, який протягом усього терміну служби «підтримує форму». Так само підкладка із спресованого коркової крихти ідеально поглинає шум, має високу теплоізоляцію, відмінно амортизує, а крім того абсолютно не схильна до гниття, зараження грибками та іншої флорою і фауною.

 

 

Бітумно-пробкова підкладка являє собою всю теж пробкову крихту, але на целюлозний (паперовому) підставі. Як відомо, бітум ― відмінно захищає про вологи, так що ця підкладка забезпечує додаткову гідроізоляцію. Укладається вона корковим шаром вниз ― так досягається максимальні вирівнювання, а крім того створюється повітряна прошарок, яка забезпечує тепло-, шумоізоляцію і мікровентиляцію шарів підкладки (з-під ламінату буде віддалятися волога, що потрапила туди, наприклад, при витік). Решта властивостей ті ж, що і у пробкової підкладки.

Резінопробковая підкладка складається з гранульованої пробки та синтетичної гуми. Цей вид відмінно амортизує і справляється з шумоізоляцією. Крім посиленою звукоізоляції має ті ж властивості, що й інші пробкові підкладки. До мінусів пробкової підкладки відноситься ціна, з недорогим ламінатом використовувати її просто недоцільно.

Ще один вид підкладки ― Композиційні матеріали. Перевага в тому, що вони «вентилюють» підпільне простір, тобто виводять конденсат. Складається підкладка з двох шарів поліетиленової плівки, між якими знаходяться гранули пінополістиролу. Матеріал не схильний до деформації. Безумовно, на вибір підкладки впливають поставлені завдання і ціна, альо технологія укладання все-таки один: Необхідно очистити основу, у тому числі від дрібного сміття і пилу. Ґрунтовка так само необхідна Підкладку у вигляді рулонів необхідно стелити в тому ж напрямку, в якому укладаються панелі ламінату. Смуги повинні заходити один на одного, а так само виходити на стіни приблизно на 2см. Підкладку у вигляді плит укладають рифленою стороною вниз, між собою плити можна скріпити звичайним скотчем.
 

Підкладки з алюмінієвою фольгою укладають алюмінієвої поверхнею вгору. Варто відзначити, що для очищення підкладки приклеюють ні до основи, ні до підлогового покриття, все-таки ми створюємо плаваючий пол. В цілому, процес укладання підкладки досить простий ― з ним впоратися і не професіонал. Однак, деякі фірми, які займаються укладанням ламінату та паркету, можуть відмовити у гарантії, якщо ви вирішите застелити підлогу підкладкою самостійно. Так що, можливо, не варто ризикувати і все-таки звернути до професіоналів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner