Корзина
367 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Декорує стіну тарілками. Бабуся б не схвалила ...

Декорує стіну тарілками. Бабуся б не схвалила ...

Декорує стіну тарілками. Бабуся б не схвалила ... У кожного з нас в квартирі є чудові речі, які несправедливо тужать в коморах або порошаться за стеклами сервантів. Тарілки - одні з цих «нещасних». Хтось зберігає їх як пам'ять, лише зрідка...

 

Декорує стіну тарілками. Бабуся б не схвалила ...

 

У кожного з нас в квартирі є чудові речі, які несправедливо тужать в коморах або порошаться за стеклами сервантів. Тарілки ― одні з цих «нещасних». Хтось зберігає їх як пам'ять, лише зрідка дістаючи з нагоди, хтось колекціонує тематичні візерунки (рибки, листочки, світові пам'ятки), хтось трепетно ​​везе зі подорожі і, як правило, відправляє знову ж таки ― в шафку або, в кращому випадку, на полицю. А адже можна поєднати приємне з корисним! Декор стіни тарілками ― прикрасить кімнату і розвантажить сервант.

 

Тарілки ― дуже демократичний і доступний вид декору. Великі й маленькі, круглі, квадратні ― в кожній квартирі знайдуться неповні сервізи, частина з яких вже давно розбилася. Так нехай вони радують око!

 

 

Тарілки контрастного зі стіною кольору ― варіант найпростіший. Відразу кидається в очі і не вимагає ретельного продумування композиції, навіть якщо тарілки різного розміру.

З декоративними тарілками з містами-країнами, тваринами-рибками і різними візерунками доведеться повозитися трохи довше. Але і треба щось просто поєднувати їх за кольором, зображенням і продумати на стіні розташування всіх складових.

 

Поєднання різних форм і навіть квітів ― вимагає певної сміливості, але, безумовно, додасть кухні шарму і зробить її більш завзятою.

 

Якщо «приданого» у вигляді тарілок ні, не сумуйте ― зараз продаються спеціальні декоративні тарілочки, причому вже з кріпленнями. Так що їх залишиться тільки повісити.

До речі, якщо є непотрібні симпатичні чашки і фантазія ― то і гуртки можуть прикрасити стіну. Їх легко повісити на гачки, а при необхідності так само легко зняти і використовувати за прямим призначенням.

Якщо фамільний фарфор піддавати небезпеці не дозволяє совість, можна придбати Шпалери з відповідним орнаментом. «Тарелочную» візерунок на кухні виглядає набагато цікавіше, ніж квіточки, квадрати і абстрактні геометричні композиції. Є колекції з різними видами тарілок, а сучасні технології здатні на таку реалістичну друк, що з першого разу намальовані блюдця не відрізнити від справжньої.

До речі, якщо не знайти відповідних шпалер ― виручить фотодрук. Вже знайти фотографії красивих тарілочок, скласти з них композицію на комп'ютері і віддати в типографію ― зараз зовсім не проблема!

Приємного і красивого вам апетиту!

Другие статьи