Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Паркетна дошка - паркет чи ні?

Паркетна дошка - паркет чи ні?

Паркетна дошка - паркет чи ні?    Паркетна дошка - різновид натурального покриття і часткова альтернатива паркету. На відміну від нього, паркетна дошка - не цілісний матеріал, він має 3 шари: 1 шар - найцінніший. 3-4 мм натурального дерева....

 

Паркетна дошка ― паркет чи ні?

 

   Паркетна дошка ― різновид натурального покриття і часткова альтернатива паркету. На відміну від нього, паркетна дошка ― не цілісний матеріал, він має 3 шари:

 

 

 

 

1 шар ― найцінніший. 3-4 мм натурального дерева. Для нього, як і для паркету, використовуються переважно тверді породи.

2 шар ― ламелі (тоненькі трісочки) хвойних порід, зазвичай сосни і ялини. Вони розташовані перпендикулярно верхньому шару, що забезпечує дошці особливу міцність.

3 шар (нижній) ― стабілізуючий. Він робиться однорідним, як правило, так само з ялини або сосни.

А захист верхньому шару з цінних порід дерева надає лакове покриття, яким кожна дощечка покривається ще на заводі.

Особливість цього «бутерброда» в тому, що всі шари розташовані перпендикулярно один одному ― це додає дошці максимальну стабільність, протистоячи перепадів температур та вологи.

Так в чому ж відмінність паркетної дошки від паркету?

Відмінність паркету від паркетної дошки, в першу чергу, в ціні. Адже незбиране деревне полотно цінується набагато вище, ніж збірна конструкція. Проте зовні паркетна дошка практично не відрізняється від паркету, до того ж проста в укладанні. Дошки стикуються між собою сучасним замковим (беськлєєвим) з'єднанням.

Різноманітність порід дерева, колірні рішення і сучасні способи обробки поверхні дозволяють підібрати паркетну дошку під будь-який інтер'єр.

Крім того, паркетна дошка економить цінні породи дерева, оскільки з них складається тільки верхній шар. При цьому, покриття виключно міцне і довговічне ― термін служби досягає 25 років. Як і паркет, воно зберігає тепло і, як і паркет, не сумісно з теплими підлогами (з підігрівом).

Однак паркетна дошка не так примхлива у догляді ― добре віджата ганчірка, або пилосос (Не миючий). Крім того, її можна реставрувати ― шліфувати до 4-ох разів і заново покривати лаком. Одне з головних переваг цього покриття ― екологічність. Натуральне дерево, елементарно, приємно на дотик. Але, як натуральний матеріал, його можна пошкодити гострими предметами і продавити важкої меблями. У приміщеннях з паркетною дошкою вологість має бути не високою, а температура повітря постійною.

Другие статьи