Корзина
215 отзывов
Приглашаем к сотрудничеству (Магазины, Монтажники, Дилеры)Узнать
УкраинаКиевОранжерейная 3 е04112
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина (бесплатно) 24/7
Корзина
Тепла підлога для дитячої кімнати

Тепла підлога для дитячої кімнати

Тепла підлога для дитячої кімнати

Секрети установки теплої підлоги під плитку Бездоганна робота будь-якого засобу обігріву на 80% залежить від якості його монтажу. А про теплу підлогу під плитку можна сміливо стверджувати, що його працездатність на всі 100% залежить від вірної устано

 

Тепла підлога для дитячої кімнати

 

Облаштування дитячої кімнати ― важливий і відповідальний захід, головним завданням якого є створення комфортного і здорового мікроклімату. Особливу увагу слід приділити підлозі, адже малюки більшу частину часу проводять саме там, граючи і повзаючи, а так само, бігаючи босоніж.


Використовуючи традиційну систему обігріву, з батареєю на стіні, стать є найхолоднішим місцем у кімнаті, крім того, за нього тягнеться протяг. Щоб не піддавати дитину простуд і переохолодженню, слід встановити в дитячій кімнаті систему «тепла підлога». Обігрів підлоги дозволяє усунути свознякі, не сушить повітря і позбавляє від необхідності використання килимів (де часто скупчується пил, здатний викликати алергічні реакції).
Як показує практика, в якості підлогового покриття в дитячих кімнатах, найчастіше використовують лінолеум, ламінат і паркет. Для даних покриттів підійдуть як кабельні системи обігріву, так і плівковий (інфрачервоний) тепла підлога.

Чи підійде ІК тепла підлога під плитку?


Кабельний тепла підлога укладається в бетонну стяжку, тому, на етапі ремонту цей варіант буде найактуальнішим. Якщо у вас вже є стяжка і ви не плануєте піднімати рівень підлоги ще на кілька см, тоді варто зробити вибір на користь інфрачервоного теплої підлоги.
Монтаж інфрачервоного теплої підлоги здійснюється по всій площі кімнати, при цьому, допустима відстань між стіною і краєм теплої підлоги має складати 50 см. Біля вікон тепла підлога потрібно укладати якомога ближче, тому що це одна з найхолодніших зон кімнати.


Якщо в кімнаті існує проблема промерзання стін, то плівковий тепла підлога можна укласти і на стіни.
Систему теплих підлог в дитячій необхідно оснастити терморегулятором, який потрібен для контролю за температурою. Вони бувають механічними і електронними. Деякі моделі оснащені захистом від дітей.
Доведено, що інфрачервоний обігрів є одним з найбезпечніших видів опалення. Крім того, інфрачервоний тепла підлога:
іонізує повітря і підвищує імунітет;
покращує роботу серця, кровообігу, обмінні процеси;
знижує стрес і нервові розлади, лікує безсоння.
Тепла підлога буде довгі роки зберігати тепло і затишок приміщення. Їх термін експлуатації становить мінімум 15 років.

Предыдущие статьи
  • Склошпалери. Блискучий результат!
    В ремонті всі засоби хороші, особливо, якщо вони гарантують прекрасний результат. «Важкою артилерією» в обробці стін можна назвати склошпалери. Вони міцні, екологічні, красиві, прості у догляді і володіють ще масою достоїнств, але про них -...
  • Види підкладок - стелим гладко.
    Види підкладок - стелим гладко. Вибираючи милий оку вигляд паркету або ламінату, як правило, мало хто так само ретельно вибирає підкладку. А між тим, саме від неї залежить звукоізоляція і головне - як довго прослужить підлогове покриття. Тому...
  • Оновлюємо радіатор за правильно
    Оновлюємо радіатор за правилами. Коли закінчується опалювальний сезон, починається сезон поновлення радіаторів. Здається, що в цій процедурі немає нічого особливого і, взагалі, що може бути простіше, ніж пофарбувати батарею ?! Однак і тут є кілька...