Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Тепла підлога для дитячої кімнати

Тепла підлога для дитячої кімнати

Тепла підлога для дитячої кімнати

Секрети установки теплої підлоги під плитку Бездоганна робота будь-якого засобу обігріву на 80% залежить від якості його монтажу. А про теплу підлогу під плитку можна сміливо стверджувати, що його працездатність на всі 100% залежить від вірної устано

 

Тепла підлога для дитячої кімнати

 

Облаштування дитячої кімнати ― важливий і відповідальний захід, головним завданням якого є створення комфортного і здорового мікроклімату. Особливу увагу слід приділити підлозі, адже малюки більшу частину часу проводять саме там, граючи і повзаючи, а так само, бігаючи босоніж.


Використовуючи традиційну систему обігріву, з батареєю на стіні, стать є найхолоднішим місцем у кімнаті, крім того, за нього тягнеться протяг. Щоб не піддавати дитину простуд і переохолодженню, слід встановити в дитячій кімнаті систему «тепла підлога». Обігрів підлоги дозволяє усунути свознякі, не сушить повітря і позбавляє від необхідності використання килимів (де часто скупчується пил, здатний викликати алергічні реакції).
Як показує практика, в якості підлогового покриття в дитячих кімнатах, найчастіше використовують лінолеум, ламінат і паркет. Для даних покриттів підійдуть як кабельні системи обігріву, так і плівковий (інфрачервоний) тепла підлога.

Чи підійде ІК тепла підлога під плитку?


Кабельний тепла підлога укладається в бетонну стяжку, тому, на етапі ремонту цей варіант буде найактуальнішим. Якщо у вас вже є стяжка і ви не плануєте піднімати рівень підлоги ще на кілька см, тоді варто зробити вибір на користь інфрачервоного теплої підлоги.
Монтаж інфрачервоного теплої підлоги здійснюється по всій площі кімнати, при цьому, допустима відстань між стіною і краєм теплої підлоги має складати 50 см. Біля вікон тепла підлога потрібно укладати якомога ближче, тому що це одна з найхолодніших зон кімнати.


Якщо в кімнаті існує проблема промерзання стін, то плівковий тепла підлога можна укласти і на стіни.
Систему теплих підлог в дитячій необхідно оснастити терморегулятором, який потрібен для контролю за температурою. Вони бувають механічними і електронними. Деякі моделі оснащені захистом від дітей.
Доведено, що інфрачервоний обігрів є одним з найбезпечніших видів опалення. Крім того, інфрачервоний тепла підлога:
іонізує повітря і підвищує імунітет;
покращує роботу серця, кровообігу, обмінні процеси;
знижує стрес і нервові розлади, лікує безсоння.
Тепла підлога буде довгі роки зберігати тепло і затишок приміщення. Їх термін експлуатації становить мінімум 15 років.

Предыдущие статьи
  • Види підкладок - стелим гладко.
    Види підкладок - стелим гладко. Вибираючи милий оку вигляд паркету або ламінату, як правило, мало хто так само ретельно вибирає підкладку. А між тим, саме від неї залежить звукоізоляція і головне - як довго прослужить підлогове покриття. Тому...
  • Паркетна дошка - паркет чи ні?    Паркетна дошка - різновид натурального покриття і часткова альтернатива паркету. На відміну від нього, паркетна дошка - не цілісний матеріал, він має 3 шари: 1 шар - найцінніший. 3-4 мм натурального дерева....
  • Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали
    Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали Паркетна підлога, безумовно, прекрасний і шляхетний. Але багатьох зупиняють його «капризи», адже натуральне дерево вимагає до себе особливого ставлення. Особливого, але не надприродного, і впоратися з...
social-icon
Loading...